Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van Magyarországon...

Atilis kérdése:

Miért van Magyarországon ilyen fajta gyűlölet, és lenézés a Suzukisokkal szemben?

Figyelt kérdés
Mintha valami ősi bűnt hordoznának azok az emberek, akik Suzukiba ülnek be. Szerintetek külföldön is így vélekednek erről? Mit követhettek el a Suzukisok, amiért ennyire lenézik őket?

2012. okt. 6. 11:44
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
11%

Én Angliában élek,itt is van mindenféle Suzuki,és itt is sz@rba sem nézik.

íén otthon sem vettem autó számba miután kipróbáltam egyet,alig vártam hogy kiszáljak belőle,még egy Thalia is hozzá képest merci,komolyan mondom.

2012. okt. 8. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
55%
18-as! te funkcionális analfabéta! Mikor mondtam én olyat, hogy a súly és a lemezvastagság határozza meg egyedül a biztonságot (mellesleg megsúgom hogy az is) ?? Itt azt írták hogy szarabba suzuki, mert szarabb anyagból van, erre válaszoltam ha nem tűnt volna fel... Vagy szerinted most ezzel megvilágosítodtad itt a társasalmat, hogy szerkezeti felépítés? Szerintem még írd be hogy vannak gyűrődési zónák is, mindenki azt fogja hinni te szartad a spanyol viaszt...
2012. okt. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
22%
A suzukis az egy külön állatfaj ha jól megfigyeled őket.Meg mindig ki vannak akadva, hogy keveset eszik pedig ez nem így van csak náluk mert városban 40-nel döcögnek városon kívül meg max 80-nal persze hátszéllel jóhogy keveset eszik.
2012. okt. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
51%
Biztos igazad van, de én városon kívül 90-100-al szoktam menni, városban pedig 50-el. Falvakban ahol tudom hogy úgy sem mérnek ott 60-al. (tudom csúnya dolog, de hát na) és mégis eljárok vele 5 literrel.
2012. okt. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Én saját autó híján egy 2002-es Suzuki Swiftel szoktam közlekedni, ha autózom. Tökéletesen megvagyok vele elégedve, nem kell luxuskörülményekre gondolni, de sokkal jobb mint buszozni. Ez, hogy a suzukisokat lenézik szerintem igaz történet, mivel én is nagyon sokszor észrevettem már, hogyha pl az út beszűkül nehezen akarnak beengedni a felsőbb kategóriájú autók, viszont ők majdnem, hogy egyértelműnek veszik, hogy nekem be kellene engedni őket. Már nem egyszer rám is húzták a kormányt, hogy ő ide bejön a ha törik ha szakad a 20éves BMW-vel, meg a hyundai terepjáróval. Összefoglalva én szeretem a suzyt, csak tényleg az a baj, hogy semmibe sem nézik. :( Pedig nem 20-al tötymörgő tata vagyok. Szoktam neki kenni ahogy a forgalom engedi.
2012. okt. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim válasza:
100%
Régen én is kinevettem, pláne amikor megláttam az ezresben a három hengert... Ma már én is ilyet vezetek, és le a kalappal. Előre engedem a repesztő A4-eseket (már várják a veséjüket) én meg kényelmesen, olcsón elszaladgálok vele.
2012. okt. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Szeretném tájékoztatni a szíves érdeklődőket, hogy egy ember értékét nem a pénztárcáján lehet lemérni. Sajnos, legtöbbször a munkája értékét sem.

Készséggel elhiszem, hogy egy nulla kilométeres bármilyen Suziki áráért lehet hasonlóan jó más márkát is venni, akár szintén vadi újat. Azt már nem, hogy ugyanannyiból üzemben is lehet tartani kezdve az üzemanyagtól (benzin/gázolaj, motorolaj, fékfolyadék stb.) a szervizelés (nem javítás!) költségén át a biztosításig.

És senki nem mondja nekem, hogy az a baj, hogy a Suzukisok tötyörögnek. Talán csak nem hajtanak gyorsan, mint ahogyan én sem teszem. Én pl. lakott helyen, ahol ötvennel szabad menni, de mindenki más 60-al megy, én sem ragasztom oda a mutatót az ötvenhez, hanem igyekszem a ritmust tartani. Persze ha a sávomban tudok szabályos is lenni, akkor az vagyok. Pl. a Róbert Károly körút. A külső sáv szinte mindig üres. Ott tartom a megengedett 70-et, belül pedig együtt megyek a többiekkel. De ha mindenki más ugyanitt 90-el menne, azt már nem tartanám.

2012. okt. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
66%

Azért mert a birka nép nem tud

kijönni a sznobságból, és nem fogja fel, hogy magyar autóval magyar munkahelyeket tart fent. Inkább vesz külföldön kidobott roncsot, vagy ráragasztja a nagymagyarország matricát a SKODÁRA!!! És büszke magyarként betámogatja csehszlovákiát.Érzed?

Az ilyen gondolkodásmód miatt nyomorog négymillió magyar vazze!

2012. dec. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
47%

No akkor már tudjuk, miért szűnt meg Csehszlovákia. :-) A magyarok támogatták.

Egyébiránt a gyűlölet kölcsönös. A suzukis gyűlöli a bömöst, a bömös a suzukist.

2012. dec. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi az a bömbös, de nem gyűlölök senkit.

Ha autópályán 140-nel megyek a belső sávban egy hosszú kamionsor mellett, és le akarnak tolni, k.urvára nem érdekel, teszek rá , legyen ő ideges, miatta nem fogok bevágódni és vészfékezni egy kamion mödött.

Mit csinál, Nekem jön? Tegye.

Rendőr, betétlap,M6-ból M8-ba kerül a kis Sennaimitátor. Gatyája is rámegy majd a kötelezőre.

Amúgy jobb ha tudod, Csehszlovákia máig él a gyakorlatban-(vámúnió), és északi területtolvaj barátaink szívében is.

2012. dec. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!