Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van Magyarországon...

Atilis kérdése:

Miért van Magyarországon ilyen fajta gyűlölet, és lenézés a Suzukisokkal szemben?

Figyelt kérdés
Mintha valami ősi bűnt hordoznának azok az emberek, akik Suzukiba ülnek be. Szerintetek külföldön is így vélekednek erről? Mit követhettek el a Suzukisok, amiért ennyire lenézik őket?

2012. okt. 6. 11:44
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
43%
Azért, mert NEM biztonságos. Ennyi a gond vele, egyébként egy Astra F sem különb, csak abban mondjuk van anyag is, és nem lehet egy erősebb rúgással a tartó elemeket berúgni.
2012. okt. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
94%

Akik azt írják hogy gagyi anyagból van az hülye. Ugyan olyan lemezek borítják mint bármelyik másik autót, csak ez picit vékonyabb. :D Nagyon törik? Hát igen, de nem jobban mint a korabeli (1989) KIS autók. Nem Volvóval meg BMW-vel kell összehasonlítani.

Szegény kis autón rajta maradt hogy fú nagyon könnyen törik ,meghalsz stb stb. Egy A Corsa, Peugeot 205 mennyivel biztonságosabb?

Na mind egy.

A Suzukisok általában idős hölgyek/urak akik csap lassan mernek/tudnak vezetni, vagy spórolós emberkék. Ezért tötymörög az utakon szinte minden Suzuki.

2012. okt. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
91%

"A Suzukisok általában idős hölgyek/urak akik csap lassan mernek/tudnak vezetni, vagy spórolós emberkék. Ezért tötymörög az utakon szinte minden Suzuki."


Ez nagy igazság, és szerintem ez a válasz mondta meg a tutit. Ez a lényeg:) Ezért nézik le sokan.

2012. okt. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
45%

"Nagyon törik? Hát igen, de nem jobban mint a korabeli (1989) KIS autók. Nem Volvóval meg BMW-vel kell összehasonlítani. "


Én a 92-2003! ig gyártott swift re gondoltam, mert abból adták el a legtöbbet. Annak a törése siralmas. És akkor (pl. 95 ben) már mások sokkal többet fektettek a biztonságra, pl. a "Corsa B" nél is...

2012. okt. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
A Swiftet 89-től kezdték gyártani a japánok. A tervekhez nem nyúltak hozzá később sem, csak 96-ban. Innentől már rendelhető volt az ABS, légzsák és alapból volt már az ajtókban merevítés. Arról nem tehet az autó hogy ezeket nem rendelték hozzájuk a kedves spórolós vevők. Különben meg minek is rendelték volna? A trabanthoz képest így is atombunkernek érződött amikor átültek ezekbe az emberek.
2012. okt. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már a suzuki szinte összes típusa volt már.Én nem vettem észre,hogy lenézne bárki emiatt.A meló helyen is suzukit használok,napi kb 100 km-t megyek vele csak városban.Soha semmilyen kellemetlen élményem nem volt amiatt,hogy lenéztek volna,vagy nem tekintettek egyenrangú közlekedési partnerként.Ez az egész suzuki lenézősdi csak egy városi legenda.

Még annyit hozzáfűznék,hogy egy autó kereskedő barátom mondta,hogy a suzuki a legeladhatóbb használt autó és ez így van már tizen éve.Tehát a nagy válság(csóróság )előtt is így volt.A többség lenézi?Még is a többség ezt a típust keresi?Szerintem egy kisebb(kretén)réteg nézi le,ezeknek a véleménye pedig abszolute nem számít.

2012. okt. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
65%
f astra egy kategóriával nagyobb, szélesebb, hosszabb is, 1.4-es motorral mégis 950 kg a súlya kb, ergo biztos 3x vastag lemezből van.... jaaj buták az emberek...
2012. okt. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
70%
Nem a kocsi súlya és a lemezek vastagsága határozza azt meg, hogy egy kocsi mennyire biztonságos. Hanem a szerkezet félépítése. Jajjj de buták az emberek....
2012. okt. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 Napkiraly ***** válasza:
100%
sosem volt suzukim, de nem nézem le, azokat nézem le,akik a török vendégmunkások által lelakott német béjemvékbe meg ódikba rakják bele nagyképűen a hatszázezredik kilométert, és fél havi fizetésüket viszik a szervízbe
2012. okt. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
29%

Hány ilyen kérdés volt már? Persze mindegyiknél jön as ok fillérb*szó suzukis, hogy de az ő stiftjük alig eszik, és szinte soha nem kell javítani, a többi autó meg állandóan szervízben van. Persze persze, a szőlő meg savanyú.


Kérdező: a válasz pofon egyszerű. Azért, mert amennyibe ez a hulladék suzuki kerül annyiból lehet venni autót is. Olyat, ami hasonlóan megbízható, és olcsón javíttatható, viszont nem papírból van és nem halsz meg az első kisebb koccanásnál. Mert érthető, ha valakinek nincs pénze nagyobb, drágább autót venni és fenntartani, de nem csak a suzuki létezik a kisautó kategóriában, csak gondolkodni meg kicsit informálódni kéne.

2012. okt. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!