Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Quad-ot szeretnék vásárolni,...

Asztalos Adrián kérdése:

Quad-ot szeretnék vásárolni, de sajnos maximum 180. 000-em van rá. Melyik márkát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Mivel ennyi pénzből nem jön ki minőségi quad,ezért csak kínai jöhet szóba. Csak túrázásra,motorozgatásra használnám,mivel kezdő vagyok. Kérlek segítsetek ! Maximum 250 ccm-es minimum 200 ccm-es. Ez a kettő jöhet szóba.

2012. okt. 9. 15:51
1 2
 1/18 anonim válasza:
A Kínait
2012. okt. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Értelmesebben nem is válaszolhattál volna :)
2012. okt. 9. 16:43
 3/18 anonim válasza:

Teljesen mindegy mindegyik kínai egyforma! Én mindenképp a 250 est választanám mert nem sok erő szorult beléjük!

De azt tudnod kell ,hogy olyan simson minden motorozás után szerelni kell! (ha egyáltalán hazaérsz vele) Bár az alkatrész már nem probléma hozzá de egy jó szerelőt találni aki minden héten rendbe teszi neked már nehezebb! Nekem 2 kínai is volt! Soha többet! Bár nagyon jól megtanultam szerelni őket! Most egy yamaha raptor 660 r em van! SOHA TÖBBET KÍNAIT!!! Ha kicsit többet rászánsz kb 300 at abból már kapsz kimcot keewayt ezek koreaiak és sokkal jobbak a kínainál!

2012. okt. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Az a yamaha király gép :) Nekem sajnos olyanra nem telik,de mégis szeretnék motorozni,nagyon :) A kymco, és a Keeway között melyikek a jók? Azokban van erő? Mennyire nehéz ezekhez alkatrészeket találni,és nem romlik el olyan hamar mint a kínai?
2012. okt. 10. 21:54
 5/18 anonim válasza:

Szerintem egy szinten vannak ,bár kymcos ismerősöm van ő dícséri. Keeway es nincs. Természetesen ezekhez kapsz alkatrész. több hivatalos kereskedésük és szervizük is van.

ez nem lehet rossz pl: [link]

Hát az erő.... sok mindentől függ. pl: hány éves vagy , hány kilo ,és hogy milyen tapasztalatod van! Első quadnak szerintem tökéletes. Legalább 1 év intezív gyakorlás után fogod tudni csak kihozni belőle amit tud. Szívesen segítek ha tudok bármiben. keress meg a facebookon. Van egy oldalunk a Pilisborosjenői Quad Klub. [link]

2012. okt. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:

Pár opció ha nem akarsz kínait de olcsót: [link]

[link]

[link]

[link]

2012. okt. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszi srácok,ha tudtok még vmit akkor szívesen meghallgatlak titeket,illetve másokat is :-)
2012. okt. 11. 22:18
 8/18 A kérdező kommentje:

[link]

Ezek közt van egy Q-rage. Vélemény erről a fajtáról? Vagy a többiről amik ezen az oldalon vannak?

2012. okt. 12. 12:42
 9/18 anonim válasza:
Nekem volt Q-rage 250 es ben! Kínai. Fentebb leírtak rá is jellemzőek! Illetve eszembe jutott egy dolog ami árulkodó lehet! A vázba beleér a lánc picit! Álló helyzetben nem is venni észre de sok használat után nekem árkot vágott a vázba a lánc amit nem is figyeltem majd egyszer egy tempósabb zökkenőnél széttört alattam. Csak egy példa a kínai minőségre... De ezzel együtt azt tudom mondani ,ha semmivel nem tudlak eltántorítani a kínaitól ,hogy: Vegyél belőle egy teljesen újszterűt! Még a gumik se legyenek lekopva! Azzal kihúzod talán a nyár végéig! Addigra teljesen hazavágod és legalább jó tapasztalt(felkészít egy erősebb gépre). Addig is gyűjtsél és jövő ilyenkorra vegyél egy igazit!
2012. okt. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

[link]

Ez nem jön be??? Elég jónak tűnik! ÉS legalább yamaha!

Ne riasszon el ,hogy 2 ütemű! Nagyon jó gép és borzasztó erős! Csak a fogyasztása sok!

2012. okt. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!