Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Quad-ot szeretnék vásárolni,...

Asztalos Adrián kérdése:

Quad-ot szeretnék vásárolni, de sajnos maximum 180. 000-em van rá. Melyik márkát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Mivel ennyi pénzből nem jön ki minőségi quad,ezért csak kínai jöhet szóba. Csak túrázásra,motorozgatásra használnám,mivel kezdő vagyok. Kérlek segítsetek ! Maximum 250 ccm-es minimum 200 ccm-es. Ez a kettő jöhet szóba.

2012. okt. 9. 15:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
inkább vegyél használtat kb 3-4 éveset de normális márkát...
2012. okt. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Az a Yamaha se rossz, a fogyasztása annak hány liter körül lehet? Nem arról van szó h mindenképpen kínait akarok,hanem ha pl fel van újítva egy wexxtor akkor annak még ettől nem lesz jobb a minősége?
2012. okt. 14. 11:12
 13/18 anonim válasza:

Nem attól még ugyan úgy lelakod 4-5 használat után!

Nem tudom mennyi lehet a fogyasztása de durván jól mehet... a kétütemű sokkal pörgősebb mint a 4!

Az én 660 as raptorom óránként 4-6 litert eszik. szerintem ez is kb. gondolom ez is megeszik annyit! De a viszonyítás végett. Blaster 200ccm 40 le Raptor 660ccm 66 le Arányaiban nagyon erős csak a 4 ütemű az nyomatékosabb!

2012. okt. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ezt sem tudtam például, hogy ez a 200 ccm-es Blaster 40 lóerő. Akkor ez a gép nagyon repülhet,főleg az én 60 kg-om alatt xD Akkor ezzel nehezen kapnának el a zsandárok,nem? :D
2012. okt. 14. 12:00
 15/18 A kérdező kommentje:

[link]

Sztem ez sem lehet rossz gép,kár h nem adott róla bővebb leírást,de yamaha cucc van benne :) Meg jól is néz ki :)

2012. okt. 14. 19:56
 16/18 anonim válasza:
Először is ismerd a terepet! Tanuld meg profin kezelni a quadot! Legyél beöltözve! Menekülés közben könnyen baleset érhet! Vigyázz magadra mert jobb a büni mit a kórház! Egyébként én a 250 es kínaival is meglógtam 2 yamaha grizzly-s erdész elől! Csak gyakorlat kérdése! Az épített cuccnak az eleje biztos hogy kínai! Másik dolog amire nagyon figyelj hogy hátramenet legyen rajta! Nem az összes quadon van ,ja és ne húzógázos legyen hanem nyomógázos! mindkettő nagyon fontos!
2012. okt. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Egyébként melyik térségben quadonál? Merre élsz? Írj privátban!!!!
2012. okt. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem kéne olyan quad,amin húzós a gáz. Jah az öltözék még alapvető. Ezek mind fontosak ahogy te is írtad,ezeket megfogadom.
2012. okt. 15. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!