Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Idős nyugdíjas vagyok ( 40...

Idős nyugdíjas vagyok ( 40 éve vezetek ). Klímás, erős, benzines autóm már kiöregszik és városi használatban sokat is fogyaszt. Mozgássérült feleségemmel, már csak rövid városi utakra megyek. Szóval?

Figyelt kérdés
Milyen megbízható kisfogyasztásu KLÍMÁS 5-7 évnél nem öregebb kocsit vegyek úgy 6-700.000-ért, amiben nincs túl sok elektrónika ( keevesebb hibalehetőség )? Mivel cssak rövid városi utakra használnám, csak benzinesben gondolkodom !

#autó nyugdíjasnak ?
2012. okt. 11. 10:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ford Focus,Opel Astra,Renault Megane

1.4 16V valamennyi tipusban megtalálható ezeknél kisebb autót nem ajánlanék,idősebbeknek kényelmesebb ezekbe a ki-beszállás

2012. okt. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Na, ezért most kapni fogok, mert életveszélyes autót ajánlok, amit be kellene zúzatni, sőt, soha nem is lett volna szabad gyártani és aki megveszi, az aláírja vele a halálos ítéletét.

(na, így már nem marad semmi a trolloknak, hátha nem fröcsögnek annyit)

Szerintem a Suzuki Wagon R+ is érdemes a megtekintésre. Létezik belőle klímás változat, 5-700.000 Ft közt meg lehet kapni és van egy olyan tulajdonsága, ami miatt (legalábbis az én ismeretségi körömben) az idősek nagyon kedvelik. Ez pedig az, hogy elég magas, így könnyű ki- és beszállni még fájós, lemerevedett derékkal is. Igaz, az 5-700.000 Ft közötti autók nem 5-7 évesek, hanem idősebbek.

2012. okt. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

suzuki wagon R


kényelmes a be és kiszálás. olcsó megbizható klimás.

2012. okt. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Csatlakoznom kell az előttem szóló Suzukit ajánlókhoz, valóban ez lehet a legpraktikusabb az említett okok miatt. Ráadásul idősebbet is nyugodtan szabad venni belőle.
2012. okt. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
én is a WagonR-re szavazok
2012. okt. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
31%
Az úr AUTÓ vásárlásban kérte a tanácsunkat
2012. okt. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Ezért sem német szutykokat ajánlottunk neki.
2012. okt. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
A Suzuki a legmegfelelőbb erre a célra és bármennyire is fáj, a Suzuki is autó.
2012. okt. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

nem is akármilyen. 2éve vettem egy 99-est. kitapostam már a lekét de eddig még 1ft-ot se kelett rá költenem.


messze az egyik legstrapa bíróbb autó szerintem

2012. okt. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Renault Megane vagy a Suzuki. Ezekben egész kényelmesen meg lehet lenni. (Ne mondjátok, hogy nem, mert a nagyszüleim szerint nincs kényelmesebb autó az ő tárcájuknak!)
2012. okt. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!