Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Idős nyugdíjas vagyok ( 40...

Idős nyugdíjas vagyok ( 40 éve vezetek ). Klímás, erős, benzines autóm már kiöregszik és városi használatban sokat is fogyaszt. Mozgássérült feleségemmel, már csak rövid városi utakra megyek. Szóval?

Figyelt kérdés
Milyen megbízható kisfogyasztásu KLÍMÁS 5-7 évnél nem öregebb kocsit vegyek úgy 6-700.000-ért, amiben nincs túl sok elektrónika ( keevesebb hibalehetőség )? Mivel cssak rövid városi utakra használnám, csak benzinesben gondolkodom !

#autó nyugdíjasnak ?
2012. okt. 11. 10:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
48%

"Az úr AUTÓ vásárlásban kérte a tanácsunkat"

Igazad van, ez esetben a kohószökevény, hulladék, újonnan is bontásra érett, közveszélyes Suzuki Wagon R+ helyett a csúcstechnológiával felvértezett, németes precizitással készült, minden részletében tökéletes Opel Agilát lehet ajánlani. Az sokkal jobb, hiszen nem Suzuki, hanem igazi, eredeti német autó.

2012. okt. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

ha már mindenképp suzukit választod akkor legalább legyen ignis

opel aligát mondanám én is

2012. okt. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

utolsó suzuki fóbiás vagy? Ha már agilát ajánlasz neki, miért ne a wagonR legyen, hiszen biztonság tekintetében ugyanaz a kettő, mivel ugyanaz a két kocsi. Viszont ha választani kéne inkább a suzuki motorra tenném az életem, mint az olajevős ecotec opelre, na nem mintha az szar lenne, csak mégis...


én ignist, vagy WagonR-t ajánlanék, megbízhatóak, és magas építés miatt könnyebb a ki/be szállás

2012. okt. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
52%

"ha már mindenképp suzukit választod akkor legalább legyen ignis

opel aligát mondanám én is"


Ebből is látszik, hogy semmit nem értesz a dologhoz, csak ide jársz okoskodni. Opel Agila=Suzuki WagonR+

2012. okt. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#14!

lehet h ránézésre ugyan olyan mind a 2

DE A LÉNYEG H VILLÁMJEL VAN ÉS NEM EGY S BETŰ AZ EMBLÉMÁN

2012. okt. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Akkor vegyen egy Suzukit és tegyen rá egy Opel jelet. Volt már a 2 közül bármejik autód is? Fogadjunk hogy nincs is tapasztalatod a Suzukival, csak itt sz*rozod őket. Nyugodj bele hogy egy VagonR+ jobb mint az Opel.
2012. okt. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!