Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek baj egy autónál,...

Szerintetek baj egy autónál, hogy 4személyes? Sok a hátránya?

Figyelt kérdés
2012. okt. 13. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ha fuvarozó vagy akkor baj, de ha nem családnak kell, hanem furikázni ide-oda 1-2 személlyel, akkor jó.
2012. okt. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem 4 éve van kocsim, de 5-en még nem ültek benne:)

De általában egyedül vagy max még egy személlyel megyek.


Ezt amúgy neked kell tudnod:)

2012. okt. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Viszel valaha is 4 utast, család haverok? Mert én hiába 5 személyes kocsijaim voltak ,talán ha 2x vittem.Szóval nem létkérdés.
2012. okt. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a csomagtartóval jártam így,úgy gondoltam nem kell nagy úgy is ketten megyünk akkor elfér minden,hát nem!Egy évben jó néhányszor kellett volna a nagyobb csomagtér hát akkor bántam meg!Biztos vagyok Te is leszel úgy,hogy megbánnád,gondolj arra te is fogsz menni nyáron pl. a balcsira haverokkal,barátnővel,vagy látogatóba többen stb,és neked is hiányozni fog az 5.-ik ülés,de ez az Én véleményem természetesen nem kell elfogadni!
2012. okt. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan mentünk volna 2 autóval 11-en nyaralni,látogatóba vidékre,hát 1 emberen bukott a mutatvány(bár megoldottuk sok pénzbe került mert 230km volt a távolság)!
2012. okt. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!