Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyon ciki régi Suzukival járni?

Nagyon ciki régi Suzukival járni?

Figyelt kérdés
Vennem kell valami kis szaladgálót.Pár százezrem van rá,japánt szeretnék.A Suzukik jó kocsik,kényelmesek,semmi gond nincs velük,de azért van egy bizonyos társadalmi megítélésük.Nagyon ciki régi swifttel járni?
2012. okt. 21. 20:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%

nem ciki

erre telik, akkor erre telik és kész

fogadok, hogy 18+ fiú vagy :D

2012. okt. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Mindenki olyan járgányt vesz, amit meg tud fizetni. Ráadásul a Suzuki fenntartása viszonylag olcsó. A lényeg az, hogy menjen és elvigyen oda, ahova menni akarsz. Akinek nem tetszik, adjon neked helyette szebbet, jobbat, fiatalabbat.
2012. okt. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Kész.
2012. okt. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Erre telik. Másnak még ilyenre sincs pénze (pl. én)! ;-)
2012. okt. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
23%

Én amit tudok ezekről a kocsikról, inkább motorral járnék. Kocsiban meg ha japó akkor Nissan Almera. Az ényleg japán. Bár tudni kellene, hogy az a pár százezer az pontosan mennyi is, de ilyenre gondoltam: [link]

Jó kis kocsi, sokkal fejlettebb mint a Swift és egyszerűen megölhetetlen.Van egy arátomnak 1, építkezik már egy éve, ezért csak annyit csinálta rajta hogy mennyen (1 generátor eddig) és hiba nélkül megy. Pedig elég sűrűn húz 2 tengelyes utánfutót, meg meg is van pakolva meg nyomja is neki rendesen, de bírja. neki az 1.6-os van, de szerintem az 1.4-es sem lehet roszabb.

2012. okt. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
miért más, meg 25 éves Kadettel jár, meg öreg Renault Clióval, a pór nem nagyon virít ma már...
2012. okt. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%

Szeretem az ilyen kényszeres hozzászólókat mint ez a nissanos,akinek életében nemvolt még autója.



"fú van egy haverom baráttyának és nagyonjó! A szuzuki az egy nagy szar..."


Szellemi szinted egy 6,5-7 éves gyermekével ér fel.

Csak tudnám mi a f@szért kell olyan kérdéshez hozzáböfögnöd,amiben nulla tapasztalatod van.


Menj,és a számítógépes játékokhoz füzzél hasonló értelmes kommentárokat!

2012. okt. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
olyat veszel amire futja.... Akkor gáz ha te annak tartod!
2012. okt. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, , egyébként erre tökéletes, ha pályázni is akarsz akkor 1.3, ha csak város/főút akkor 1.0, csak ne kalapos nagypapa módjára vezesd. Onnan jön a megítélés is. :)
2012. okt. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

# 9


"ha pályázni is akarsz akkor 1.3, ha csak város/főút akkor 1.0"


Nem GSXR, hanem egy Swift a téma;))


Egyébként nem ciki, ne vágj fel vele, mert akkor ciki, hogy van egy ótóm, aztán tessék.:) De egyébként szerintem nemciki, ugyan mit érdekel téged mit gondolnak mások? Egyébként meg errefussa punktum.;)

2012. okt. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!