Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ciki a Renault...

Szerintetek ciki a Renault thalia? Ciki ilyennel járni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 23:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki. Autó, azt jónapot. Én már egy akárminek is örülnék, csak menjen.
2010. márc. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%

Maxra tód föl a hangerőt, rakj be vmi menő zenét, húzd le az ablakokat, b*ssz föl egy napszemüveget (persze ne este) meg zselézd föl a hajad, és MENŐ a thália...


Ha több pénzed van, tuningold:

-csilli-villi felnik

-baró festés

-motortuning

-kipufogótuning, ilynek....

2010. márc. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

ennyi erővel én is kiírhatnám ezt a kérdést.

Szerintetek ciki a Suzuki Maruti? Ciki ilyennel járni?


Szerintem nem ciki.ha van már egy autód az már egy jó dolog.

Az hogy más mit gondol azt sz@rd le jó magasról :D engem se érdekel pedig sokan cikiznek vele xD

2010. márc. 30. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
95%
Már ne haragudj meg, de szerintem csak az tesz fel ilyen barom kérdést, aki nem tudja, hogy jó dolgába mit csináljon.Van aki örülne egy mezei száz éves skodának is, csak menjen.Persze az nem pakolja így magát, mint te.
2010. márc. 30. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%
Hmmm Akkor lehet ciki a mi 1-es VW Golfunk is ,de kit érdekel.megy nem ázok el benne és elvisz A pontból a B pontba.Nekem enyi elég bőven
2010. márc. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Ciki! Menj gyalog te barom. Komolyan mondom olyan hülye emberek vannak.... Miért, mert ha Bmw-vel járkálnál szerinted lennél valaki? Max a ribancok szemében...
2010. márc. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
39%
aki nem esosztállyal jár, az mind ciki!
2010. márc. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Na mi az? Talán nem tetszik a szomszédoknak? "sok hülye,adóságba hajszolja magát mások véleménye miatt" Én egy gyönyörü állapotu 79es évjáratu Opel Mantával járok ,de ugy néznek rám az újgazdag szomszédjaim mint egy utólsó hajléktalanra.(magyarország kb:80%-a ilyen feltörekvő kiss csira,mindenki adóságba veri magát,hogy látszon valakinek)
2010. márc. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egy Marutiban, egy I-es Golfban, vagy egy Mantában semmi kivetnivaló nincs...De egy Thalia vásárlását erősen meggondolnám, ugyanis abból a kb 2millió forintból vehetnél egy használt német, vagy egy japán autót is...Egy Thalia viszont nagyon ciki tud lenni, ha te is "suzuki szindrómában" szenvedsz és az út közepén egy kalappal a fejeden 40-nel pöfögsz...
2010. márc. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
0%
Ha 50 éves vagy, akkor nem.
2010. márc. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!