Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyon ciki régi Suzukival járni?

Nagyon ciki régi Suzukival járni?

Figyelt kérdés
Vennem kell valami kis szaladgálót.Pár százezrem van rá,japánt szeretnék.A Suzukik jó kocsik,kényelmesek,semmi gond nincs velük,de azért van egy bizonyos társadalmi megítélésük.Nagyon ciki régi swifttel járni?
2012. okt. 21. 20:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
87%
Autópályára gondoltam,de szerintem egyértelmű. :) Az ezres már kényelmetlen 130-nál.
2012. okt. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
75%

OFF:


# 11


Tudtam ám, csak kibújt belőlem a mókamisi;)

2012. okt. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
83%
Nekem meg már este volt és nem esett le. :D
2012. okt. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nos, amint a mellékelt ábra is mutatja, 200Ezerért már lehet jó állapotú példányokat venni. Ráadásul a választék is nagy!


Ha tényleg csak szaladgálós-hétvégi bevásárlós kocsi lenne, akkor én az 1.0-t javasolnám. Ami a kényelmet illeti. Hosszútávon elég kényelmetlen tud lenni (de ez majdnem minden hasonló árkategóriájú autóról elmondható), óránként egy pár perces pihenő nem árt. Pláne, ha telt házzal utazol (5 fő), akkor minden képen érdemes szünetet tartani. A csomagtartója szó mi szó, elég kicsi, de ha lehajtod a hátsó üléseket mindjárt több helyed lesz. Motorikusan szint elnyűhetetlenek, főleg, ha rendesen volt szervizelve.


Szerintem az a gáz, ha valaki vesz egy új kocsit hitelre, aztán évek múlva a bank meg elviszi, mert nem tudja fizetni! Mindenki olyat vesz amilyenre futja. A normális emberek nem nézik le a Suzukit! Sem, mint autót, sem a közlekedésben. Ha pedig ügyesen vezetsz, akkor pedig senki még viccből se fogja neked mondani, hogy: "Némmá! Egy újabb nyomorék Suzukis!"


[link]

2012. okt. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Mennyid van rá? Vedd meg az enyémet, 94-es GLX.
2012. okt. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
1.4-es opel alstra classic 2 G az tökéletes!
2012. nov. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki. Ja, hogy törik? Én a régi 80-as Audimmal belecsúsztam az árokba, s ebben is megsérültem, a kocsi is igencsak tört, pedig nem mentem sokkal.
2017. máj. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
25 eve vezetek. Ha szaladgalos autot akarsz, 1.9-es dieselt vegyel. Ha mar jarsz vele egy ideje, meglatod miert mondtam.
2017. aug. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!