Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb kocsi szerintetek?

Melyik a jobb kocsi szerintetek?

Figyelt kérdés

1.: BMW 3 323i E46(M3 kicsit drága lenne szerintem:D)

2.: Mercedes-Benz CLK 230


Az a helyzet hogy a német autók, azon belül is ennek a két márkának a szerelmese vagyok, és nem birnék más kocsit venni :D Ez a 2 tipus tetszik a legjobban, de a kettő között nemtudok dönteni.. Amúgy rendszeres használatra kellene rövidebb utakhoz, ill. évente 2-3x szeretném ha hazavinne Angliából meg vissza is :) tehát fontos a megbízhatóság és a kényelem is.


2012. okt. 23. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:

hát ha én arra venném az autót hogy Angliából hazavigyen, tuti nem két ilyen kis "vackot" vennék


városban rohangászni tényleg jók, na de hosszabb útra...


inkább vegyél egy 5-ös vagy 7-es bmw-t, komfortüléssel, meg minden kényelmi cuccal, úgy jobb lesz a hazaút :D

2012. okt. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
merci :)
2012. okt. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Külsőre a BMW sokkal szebb, de többi szempontban nem udok segíteni.
2012. okt. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Természetesen a Mercedesre szavazok. Jelenleg egy S osztályom van, előtte E volt.

:)


A bmw is nagyon szuper autó de iszonyatosan szervizigényesek. Ha bármelyik bmw tulajt megkérdezed, ezt fogja erősíteni.

2012. okt. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

első vagyok


én nem erősítem meg :D

igaz egyik autó se volt nálunk tovább 2-3 évig :D

2012. okt. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat írhattok még :) ment a +
2012. okt. 24. 18:12
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolso: hát én is szivesebben vennék egy 7est mint egy 3ast hidd el :D de nem lesz arra pénzem hogy egy jó állapotú 7est tudni vegyek.. ezt a két tipust ahogy néztem meg lehet kapni 1500-2000Ł körül amik már egész jók. jelenleg 450em van :D 4-5ezret nincs kedvem gyüjteni egy 7esre :D
2012. okt. 24. 18:30
 8/9 A kérdező kommentje:
amúgy a 230 miért kis vacak?:D élőben is meg adatok alapján is egy nagy dög:D vagy nem olyan amilyennek látszik?
2012. okt. 24. 18:33
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem vacak... Ha rám hallgatsz akkor felkeresel egy kereskedőt/tulajdonost (interneten) aki ilyen 230-as clk Mercit hirdet. Felhívod, elmész, ha van rá lehetőség teszel vele egy próbakört. Egyből bele fogsz szeretni, garantálom.

:)

2012. okt. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!