Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autótakarítás közben az autó...

Autótakarítás közben az autó hátulján lett pár folt a dörzsöléstől. Van esetleg erre valami praktika amivel ezeket a foltokat eltüntethetném?

Figyelt kérdés
Olyan mattos lett ott a piros szín. Szeretném kijavítani - már amennyire lehetséges. Köszönöm.
2012. okt. 24. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Polír;) És dörzsiszivaccsal nem takarítunk autót, jó tanulság, jegyezd meg:)

Ha neked nem jön ki polírral, vidd el szakemberhez, pár ezerért rendbehozza.

2012. okt. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :) Nem igazán vagyok otthon a témában, szóval erről (nő létemre) nem is tudtam. Egy egyszerű polírozó vatta/kendő is jó az ilyesmihez? Csak átkenem vele azt a hátsó részt és kész?
2012. okt. 25. 08:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem egészen.:) Veszel valami polírvizet (akár tescoba is lehet kapni), általában a polírvizek olyanok, hogy föl kell kenned, meg kell várnod, míg megszárad, majd körkörös mozdulatokkal elkezded polírozni, ahogy mondtad, vattával, vagy valami puha ronggyal, ami nem karcol. Többször is próbálkozz vele, ha egyáltalán nem jön le, marad a polírmester. :) Egy komplett autót 20ezer körül políroz ki, ha már kicsit fakult a fényezésed, érdemes ezt választani, ha relatív új a gép, akkor elég csak azt az egy elemet políroztatni, ez, mint írtam, pár ezer ft. (kisebb karcokat kiszedi!:))
2012. okt. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a segítséget. :)
2012. okt. 25. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!