Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1-2 éves prémium használt...

1-2 éves prémium használt vagy egy új de olcsóbb márkájú abroncs éri meg jobban az árát?

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Új.
2012. okt. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a használt gumi megbízható forrásból van és nem sokat volt autón, még egy használt, de márkás is jobb lehet, mint egy olcsó szar, hiába új. Főleg így télen.
2012. okt. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csakis az új. De valami neve legyen neki, szóval minimum Barum, Kléber.
2012. okt. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Új. A használt nem tudod mit kapott, mennyire nyúzták. Plusz egy 2éves abroncsban még 3év van, 5év az élettartamuk, utána rohamosan romlik a tapadás az elöregedő anyag miatt.
2012. okt. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a prémium használt. Mi is vettünk egy szett használt Michelint egy olcsó új áráért és mindenki azt hitte hogy vadonat új, úgy is néz ki.Persze szerencse kell hogy ilyet kifogjon az ember.
2012. okt. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is prémium használt. Lehet találni olyanokat , amiket 7mm profilmélységgel árulnak az én méretemben ( 225/55 R16 ) 15-20k/db áron. Egy új -persze premium- 45-50k/db. Egy garnitúránál simán lehet fogni 100 000-ret egy cserénél. Igaz minnél kisebb a gumi, annál kisebb a különbség. 175-185/ alatti gumiknál már szerintem annyira kicsi a különbség, hogy ott jobban megéri az újba befektetni.
2012. okt. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!