Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Saab 9 5-os 2000-res motorral...

Saab 9 5-os 2000-res motorral 150pacival mennyit fogyaszthat?

Figyelt kérdés
Autót szeretnék venni néztem egy ilyent és érdekelne a fogyasztása.

2012. nov. 7. 08:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10L alatt nem áll meg.
2012. nov. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
hányas kiadás?
2012. nov. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2000 6.hó
2012. nov. 7. 08:30
 4/13 anonim válasza:
Figyi nem akarok f@azkalap lenni..egy ilyen öreg közel 12 éves kocsit olyan messzire kerülj el amilyen messze csak tudod,a 150 paciból kb 40 már halott..a többi erösen beteg,10,12 liter harmatgyenge lámpák a fényszorója olyan mint máson a tompitott,alacsony az övvonal ütközésnél bármilyen fiatalabb autó letarol,hagyd a fenébe egy,honnan tudod az elözö tulaj hogyan tartotta karban?ha kereskedönél van akkor tuti hogy nincs benne 150ezernél több és egy idös emberé volt....felejtsd el..
2012. nov. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát ez egy szépen karbantartott kocsi és attól h 12 éves attól a fenyszoroja nem fog gyengébben világítani illetve a passzív biztonsági rendszere ugyanúgy működik mint egy uje. A motor teljesítményét be lehet mérni felújítani ha kell de nemhiszem h kellene. Régen a trabantba volt h leállt 1 henger és elment pár lo de ezt a korszakot 2000re bőven atleptuk. A Saab amúgy se egy suzuki. Most egy 14eves Suzuki swiftel járok tip-top mintha most jött volna le a szalagrol. És a lapaja xenon és felsuti a szart az asztalról. Mellesleg megjegyzem autószerelő vagyok. Csak olyan véleményre vagyok kíváncsi akinek esetleg volt már szerencséje egy ilyenhez és pontosat tudna mondani
2012. nov. 7. 09:17
 6/13 anonim válasza:
figyi balszerencsém volt egy ilyenhez nem szerencsém anno 2 évig rágta az életem...nem azért gyenge a fényszórója mert 12 éves hanem mert a friss autókon erösebb jobb xenon halogén tudom is én milyen rendszeü világitás van,apropó xenon..közuti ellenörzésnél tehetnek fel kellemetlen kérdéseket a rendörök amennyiben nem gyári...de mint szerelö ezt te is tudod..abban azért egyezzünk ki hogy egy 14 éves suzuki márcsak a felhasznált anyagok minösége vagy pusztán az anyagok vastagsá miatt sem nevezhetö tipp toppnak,csörög zörög..autószerelöként azt is tudod hogy márkától függetlenül minden kocsira igaz hogy a 3. 5.évtöl kezdödöen kell költeni a kocsira rendszeresen..nekem negativ tapasztalatom volt ezzel atipússal közel sem volt ennyi idös 6 évesen került hozzám ..de a Te pénzed...
2012. nov. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egy autószerelő nem kérdez ilyet.
2012. nov. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha Saabot akarsz venni akkor már jobban jársz egy opel vectrával.

Alapvetően teljesen megegyezik a két autó de az opelt olcsóbban megkapod illetve kevésbé kényes/problémás mint a saab.

Hoztak már hozzám is saabot és vectrat is. Szóval tapasztalatból mondom, hogy okosabb döntés egy Vectra.


Egyébként az a 2000-es motor ahhoz képest, hogy relatíve gyenge, sajnos eléggé szomjas. 10 literrel nem elégszik meg!

2012. nov. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Autószerelő is kérdez ilyent ha nem volt még neki koze ilyen autóhoz igen okoska akinek a 10eves autónak már a lampja se világít XD szanalom marhaságot ne írj magadat jaratod. Igen tudom a vectrat isnerosomnek volt mindig hordta mer valami mindíg eljött rajta. Lehet h csak ő választott bele. Ezért is írtam ki h ki mit tud a Saabrol mer csak utcán láttam eddig. Műhelybe nem. A fogyasztást óvatosan vezetés mellett 9 literre tettem magamba 12re taposva gondoltam. Csak sok marha beledumal amibe nem kéne....életébe nem látott autót csak fényképen h már 10ev után nem is kocsi
2012. nov. 7. 10:49
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyébként ha mégis ezt a 2000-es motoros saabot veszed akkor egy bontott gyújtótrafót hordj magaddal a csomagtartóban. Ugyanis ha bedöglik akkor elképzelhető, hogy nem indul az autó és hívhatod a trélert. Ezt egy kifejezetten saabokra specializálódott szerelő mondta, nem én!

Kegyetlen ciki ez a Saabra nézve de ez van...

Íme:

http://www.youtube.com/watch?v=ad-9K_YqlJ4&feature=player_em..


Egy szó mint száz, én nem vennék.

2012. nov. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!