Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Saab 9 5-os 2000-res motorral...

Saab 9 5-os 2000-res motorral 150pacival mennyit fogyaszthat?

Figyelt kérdés
Autót szeretnék venni néztem egy ilyent és érdekelne a fogyasztása.

2012. nov. 7. 08:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
49%
Ekkora f@szságot. Honnan jöttél kedves 37%-os? 13 éves Mercedes CLK-mvan és képzeld még világít a lámpája! 136 lóból sem pusztult el még egy sem. Újkora óta családban van az autó, közel két és fél éve használom én, tehát mióta letettem a jogsit. Ez a kezdő autóm. Volt balesetes, meglett nagyon szépen csináltatva. Igaz sok pénzért. Én is már összetörtem párszor, plusz egyszer egy autó is telibeverte oldalról. Mindig megvédett és sohasem hagyott cserben. Mindig is pöccre indult és még most is olyan állapotban van mind esztétikailag, mind műszakilag, mint mikor 1999-ben keresztapám megvette. 233 ezer km van benne.
2012. nov. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Tipikus ,aki mergába ül az csak balfék lehet .

Nevetséges vagy előttem szóló ....

ez is egy rajongás :)

2012. nov. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem meg egy 12 éves S osztályom van és imádom.

Balfék vagyok? Ez van...

:)

2012. nov. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!