Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha ezen a mocin viszek rajtam...

Ha ezen a mocin viszek rajtam kívül még egy embert, úgy, hogy a mocin van biztosítás és mindketten bukót viselünk rendőr bácsi mit mond? Megcsóválja a fejét vagy megis állít? =D

Figyelt kérdés

Ez a moci:

[link]


Köszi a válaszokat.


2009. aug. 14. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Tök egyértelmű szerintem,ott a vezető ülés mögött egy másik ülés....
2009. aug. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom,csak ugyebár ez "segédmotor" :D és elméletben nem igazán :D,de köszi ezt IGENnek veszem;)
2009. aug. 14. 21:03
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Ez eléggé nagymotor kinézetű, tehát csak azért nem fog megállítani, mert 2-en ültök rajta. Szerintem ha van bukósisak akkor nem nagyon kötözködnek, ők is emberek.
2009. aug. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ki kell hogy ábrándítsalak mert 50cm az segédmotorkerékpár és meg fog bírságolni érte a rendőr ha ketten közlekedtek. Az meg hogy nagyobbnak látszik egy dolog, mert nincs rajta rendszám.
2009. aug. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Első ketté baromságot mond. Nemtom az rs 125 v 50, de rendszámot nemsűrűn látok rajta, szóval smkp. Arra meg nagyon utaznak a zsaruk, mert elég drágán bírságolható, és semmiféleképp nem lehet alóla kibújni.
2009. aug. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21:33 te vakegér nagyítsd ki a képet ott a rendszám,úgyhogy lehet vele 2-en menni
2009. aug. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen,van rendszám,de ez 50-es(nem magyar kép).

mind1 azért köszi :)

2009. aug. 16. 01:16
 8/8 anonim ***** válasza:
csak akkor vihetel 50cm3 motoron utast ha a motor ugy van kiépitve hogy utas is szállitható van rajta rendszám és megvan nagymotora a jogositványod. üdv.
2009. aug. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!