Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mire büntethet a rendőr, ha...

Mire büntethet a rendőr, ha nincs biztosítás a Simsonomon?

Figyelt kérdés
Megkötöttem, de a biztosító nem küldi ki a csekket, és ha holnap meg is jön, nem tudom feladni, és hétvégén szükségem lenne a motorra. ha elkap, akkor mire büntethet?
2011. szept. 22. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
az üzlet kötőnél be kellet volna fizetni!!
2011. szept. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Engem már kaptak el biztosítás nélkül kétszer is. Egyszer el sem kérték, másodszor pedig azt mondta, hogy nagyon figyeljek arra. Szerintem, ha elkapnak 80%ot adok annak, hogy nem csinálnak semmit. Ha mégis akkor csak valamennyi pénzbírság, de a jogsid nem veszik el elösször, és az a pénzbírság se sok
2011. szept. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ahol megkötötted a biztosítást kellett hogy adjon egy igazolást, azt elég ha viszed amíg nem tudod befizetni.
2011. okt. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!