Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SOS hatalmas baj van! Leállt...

SOS hatalmas baj van! Leállt a kocsi mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Nemrég lett meg a jogsim és most apukám nincs itthon és titokban elhoztuk a kocsiját a barátnőmmel egy kicsit kocsikázni. Mentünk-mentünk nem volt semmi baj, és aztán egyszer csak leállt. És nem akar újraindulni.

Itt vagyunk most az út szélén mit csináljunk most?

Senkit nem tudok felhívni, hogy segítsen. Apukám külföldön van meg nem is merek neki szólni. Még az a szerencse, hogy legalább iPad van nálunk, kiírtuk FB-re, hogy help de még csak hülyék írtak ott. Segítsetek lécci.


2012. nov. 27. 18:22
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
Az előző felejtős, most néztem, hogy az a6-os audi ami 3000-es az TDI, vagyis turbó DÍZEL. Ez bezony drága lesz.
2012. nov. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:

Amúgy meg akármennyire is f*sol, az lesz a legjobb, hogy ha felhívod apádat, de előtte győződj meg róla, hogy tényleg benzint tankoltál-e és ha igen és dízeles, akkor ott a baj.

http://www.youtube.com/watch?v=CAieHZPpMcY

Ha ijen hangja volt, amíg működött, akkor kezdhetsz gyűjtögetni.

2012. nov. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:

Benzint raktam bele tuti:S Akkor ez a baj?


Hát valami olyasmi hangja volt mint a videón. De a fene tudja pontosan.

Mielőtt leállt volna így rángatott meg így zakatolt mint a vonat. Most meg megpróbáltam beindítani és csörög csattog csak az egész:S


Jujjjjj

2012. nov. 27. 18:57
 14/46 anonim ***** válasza:
Drága autókázás volt. Most pedig hívd fel a faterodat, és mondd meg neki szépen, hogy elkötöttétek a verdát, és lerohadtatok vele.
2012. nov. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:

Hát részvétem az autóért. Te meg hívd apádat, ezt már úgyse úszod meg anélkül hogy ne tudja meg...


Ha benzinesbe kerül dízel akkor "csak" ki kell pucolni az egész üzemanyagrendszert.

De ha dízelesbe kerül benzin, na akkor jöhet egy jó alapos motorgenerál(motorfelújítás) ami bőven 6 számjegyű összeg.


Arról meg ne is álmodj hogy ezt még be fogod ma indítani. Szóval hívd azt az autómentőt.

2012. nov. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
semmi jelzés nincs a hátulján, vagy a motorháztető alatt a motor burkolaton pl: v6 tdi?
2012. nov. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:

Közben kiderült, hogy tényleg dízel:( Úristen. Apu megfog engem ölni:(


Hívtam ilyen autómentőt. Hazavisszük majd a kocsit aztán elmondom apunak ha hazajött. Most még nem merem:(

Az autómentő drága? Nincs is sok pénzem:(

Meg szerintetek mi baja lehetett a kocsinak és mennyiért csinálják meg?


A pontos típusa Audi A6 3.0 V6 TDI Quattro 2007-es évjárat.

2012. nov. 27. 19:32
 18/46 anonim ***** válasza:

Az bizony dízel volt. törődj bele, hogy ha olyan újabb a kocsitok, mint a videón, akkor bizony akár 6 számjegyű összegre is számíthatsz. De abban a k*baszott forgalmiban nem tudnád megnézni, hogy dízel vagy benzin?

Egyébként meg hogy lehet így elindulni, hogy azt sem tudod, hogy mivel megy a kocsi?

2012. nov. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:

Az autómentő nem olcsó - hogy mennyit kér az elég változó, amikor utoljára ilyen esetem volt 3 éve (összetörtem egy terepjárót), akkor 10000-t kért 20 km-ért. Igaz túlméretes volt a kocsi a teherautóhoz képest és elméletileg nem vihetett volna sehova...


Mi baja pontosan? Azt innen nem tudjuk megmondani.

Mennyibe fog kerülni? Néhány iPad árába.


Bennem is megfogalmazódott a kérdés, hogy aki azt sem tudja mi kell a kocsiba (pedig feltételezem rajta van a gyári tájékoztató matrica is a tanksapkafedélen - vagy megkérhetted volna a kutast, ő valószínűleg nem téveszti el), az egyáltalán miért ül bele?

Azért részvétem - drága tanulópénz lesz.

2012. nov. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:

Hagyd már szegényt. Van elég baja így is. Ha meg még nincs akkor majd lesz ha az apja megtudja ezt a dolgot...

Mindenesetre jó kocsi VOLT. Ha tippelnem kellene akkor a javítás fél millához közelebb lesz mint 100k-hoz. (főleg hogy egy kis, régi benzines 100 körül van)


Autómentő meg alapdíj mellett km-re dolgozik, Szóval az se lesz olcsó. (de nyugi, az csak 5 számjegyű összeg lesz)

2012. nov. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!