Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SOS hatalmas baj van! Leállt...

SOS hatalmas baj van! Leállt a kocsi mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Nemrég lett meg a jogsim és most apukám nincs itthon és titokban elhoztuk a kocsiját a barátnőmmel egy kicsit kocsikázni. Mentünk-mentünk nem volt semmi baj, és aztán egyszer csak leállt. És nem akar újraindulni.

Itt vagyunk most az út szélén mit csináljunk most?

Senkit nem tudok felhívni, hogy segítsen. Apukám külföldön van meg nem is merek neki szólni. Még az a szerencse, hogy legalább iPad van nálunk, kiírtuk FB-re, hogy help de még csak hülyék írtak ott. Segítsetek lécci.


2012. nov. 27. 18:22
1 2 3 4 5
 21/46 anonim válasza:
Azért írd majd meg nekünk ,hogy mi lett a történet vége!
2012. nov. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
Nem lehet leengedni belőle a benzint valahogy?
2012. nov. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
má minek ha kifingatta a motorját?
2012. nov. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg telefonon, hogy mennyiért vállalja a szállító.


Hogy mennyi lesz a végösszeg nem tudom megmondani, mert még nem volt dízelem.

2012. nov. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
Na mit szólt a fater?
2012. nov. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy ez nem igaz, ó mondd!!
2012. nov. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
ezért volt jó a ladás korszak akkor mindenki tudta azt hogy mi a motor,a kutassal tankoltass legközelebb,apádnak meg mond el mi történt mert ez a hajó már elsüllyedt,és ott úgysem tudnak vele mit csinálni
2012. nov. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
53%
Lada 4ever!!!!
2012. nov. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
Az nem jó. Abban nem olyan vagány, mint apuci Audijában, meg abban nem csak a gázt kell nyomni, meg a kormányt tekerni. A mai autókban ugyan lassan már még gázt sem kell nyomni, meg kormányozni sem kell. Ezért szeretik most is sokan a régebbi autókat. Azokat még tudni kell kezelni. Azzal nem is volna baj, még ha gázolajat is tankolnál bele, nem kerülne sokba, így viszont gyanítom, hogy inkább 2 mint 1 Lada ára lesz a javítás. Ha az én fiam lennél, szereznék neked valami munkát és keresd meg a javítás árának legalább egy részét. Kell neked apád kocsiját elkötnöd. Miért nem lehet előre megkérdezni?
2012. nov. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:

Hazavitt az autómentős:(

Kise tudtam fizetni:(

Apunak még nem mertem megmondani.


"Ha az én fiam lennél"

Amúgy lány vagyok.

2012. nov. 27. 21:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!