Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SOS hatalmas baj van! Leállt...

SOS hatalmas baj van! Leállt a kocsi mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Nemrég lett meg a jogsim és most apukám nincs itthon és titokban elhoztuk a kocsiját a barátnőmmel egy kicsit kocsikázni. Mentünk-mentünk nem volt semmi baj, és aztán egyszer csak leállt. És nem akar újraindulni.

Itt vagyunk most az út szélén mit csináljunk most?

Senkit nem tudok felhívni, hogy segítsen. Apukám külföldön van meg nem is merek neki szólni. Még az a szerencse, hogy legalább iPad van nálunk, kiírtuk FB-re, hogy help de még csak hülyék írtak ott. Segítsetek lécci.


2012. nov. 27. 18:22
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
Jobb, ha előbb mondod el a faterodnak, mintha ő venné észre, hogy benzint tankoltak a verdába... Akkor biztos véged lesz, mint a botnak. Így maximum tanusítasz egy kis megbánást, és megúszod szentbeszéddel, meg egy jókora lecseszéssel.
2012. nov. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:
Elmondom neki csak megvárom míg hazaér. Most nem akarom felidegesíteni.
2012. nov. 27. 21:39
 33/46 anonim ***** válasza:

néhány link hogy mire számíts.

sok szerencsét!


[link]

[link]

2012. nov. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:

Friss a jogsi, de a tankolás már önállóan megy?? (Elvileg, de gyakorlatban ezek szerint nem.) Egy kutas sem próbált segíteni egy fiatal hölgynek? Bocs, de ez kissé hihetetlen.

Unalmas az este?

2012. nov. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:

őszinte részvétem! De tényleg! Nekem is szar napom volt ma, de a tiedhez képest ez semmi nem volt...


Remélem olyan nagy baj azért nincs... De így is mire mindent leszívnak tisztítanak ellenőriznek stb. Bár ha 2007-es A6... lehet, hogy csak nekem tűnik soknak a javítás apudnak már nem biztos...


Hát sok erőt és bátorságot!

2012. nov. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 ßđkan ***** válasza:
Ügyes vagy.......Egyébként hiába autómata váltós a kocsi nekem is volt tudod van az a batű a váltóón hogy N és az az üres fokozat és lehet vontatni.......
2012. nov. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 Smittbakter válasza:

Nem minden esetben értek egyet az előttem szólókkal:

Még akár mázlitok is lehet, elképzelhető hogy átmosva az üzemanyag rendszert, majd gázolajjal feltankolva alkatrész csere nélkül megússzátok a dolgot, de ez sem olyan egyszerű egy ilyen autónál, szóval mindenképpen szervíz de legalábbis két hozzáértő kéz szükséges. Elvileg a kopogásérzékelő el kellett hogy zárja az utánpótlást ilyen esetben. Személyes tapasztalatom is csak hasonló van, dízel toyota hiace lett feltankolva benzinnel, és hasonló tüneteket produkált, de átmosva a rendszert felöntve gázolajjal hibátlanul megy a mai napig, bár mondjuk az egy régi mezei adagolós dízelmotor volt nem pedig egy magasnyomású űrtechnika. Fontos kérdés hogy mennyi volt a tankban nagyjából, és mennyi benzint tankoltatok rá? Ha mondjuk volt benne 10 liter és tankoltatok bele 3 ezerért (gondolom naívan hamár autómentőt sem tudtad kifizetni, bár a kocsi és az iPad más összeget sejtet) akkor elvileg megúszhatta a motor.

sok sikert a továbbiakban! ha van egy autószerelő ismerősöd akkor talán eltusoható az ügy :) én szurkolok!

2012. nov. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:

Egy nagyon érdekes post, és igazán kemény, nem gondoltam volna, hogy ilyen is van...audi 6a TDI be tankolni benzint...most ez vagy kamu, vagy tényleg létezik ez?


Apudnak szerintem készíts ki előre pár szem nyugtatót -.-

2012. nov. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?Mert ennyit illene tudnod mivel megy az autó...
2012. nov. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 Füles76 ***** válasza:
Akinek telik A6-osra ,azt ne veri földhöz egy kis motorgenerál!
2012. nov. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!