Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit csináljak? Tekerjem...

Mit csináljak? Tekerjem vissza az órákat?

Figyelt kérdés

Új autó vásárlása miatt eladnám a két kocsimat, csak az a gondom, hogy Magyar gyomor számára megemészthetetlen kilométert futottak így félek nem venné meg őket senki.


Lenne egy 1995-ös Audi A6 2.5 TDI-m. 15 éve nálam van. Rendszeresen karbantartott, csak márkaszervizben javított. 980 ezer kilométerrel! A korát és a kilométer futást messze meghazudtoló állapotban van. Törésmentes! A világból kimegy...


A másik pedig egy 2005-ös Audi A6 3.0 TDI Quattro Tiptronic S-Line.

Újan vettem, Stuttgartban az Audi Zentrum-ban. Az akkor rendelhető összes extrával felszerelt. Rendszeresen karbantartott. Végig vezetett szervizkönyv. 90%-ban a Porsche Budánál szervizelt, 10%-ban német márkaszervizekben. Makulátlan állapotban van 480 ezer kilométerrel.


Szóval azért látszik, hogy nem két bontószökevényről van szó.


Mi tévő legyek? Tekertessem vissza az órákat? Ebben az esetben ugye az újabb Audi esetén bukta a szervizkönyv, de azt viszont a hajamra kenhetem ha ennyi kilométerrel nem veszi meg senki. Már 200 ezernél sóhajtoznak a vevők. A régi Audit meg kizárt, hogy eltudjam adni 980 ezer kilométerrel.

Ti mit csinálnátok? Visszatekernétek vagy várnátok a csodát?



2012. dec. 1. 22:38
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne. megvan azóta az 1 millió kilóméter vele?
2013. dec. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!