Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A motorom (rieju mrx 50) 1-be...

A motorom (rieju mrx 50) 1-be és 2-be kipörög de 3-tól fölfelé elkezd szaggatni. Valakinek ötlet?

Figyelt kérdés

3-ba még ha nem húzok neki hirtelen nagy gázt akkor azért fölpörög és amikor fölpörgött már lehet nyél gázon menni és megy is 70-et de ha utána berakom 4-be akkor visszalassul kb 60-ra,5.6.-ba 50-et megy valakinek vmi tölet?


Valakinek valami ötlet? Karbin már mindent beállítottunk, másik gyertyával is próbálkoztunk.


Azt még leírom hogy néha nagyon elkezd füstölni a gép, de 1-2 perc után abbaadja...(nincs különolajzás már, keverékkel megy (1:50))


És amikor leengedtem a hűtővizet akkor olyan volt mintha olajos lett volna, az elején barna volt mind a sáros víz, a vége felé pedig már mind az olaj olyan szinű volt...



2012. dec. 2. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Hengerfej tömítés ? vagy a henger alatti tömités ? vagy esetleg ha lecseréled az olakat és fehér akkor lehet a vizpumpa szimering !
2012. dec. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
gyújtás alaplap is lehet ha meleg motorral intenzívebben szaggat
2012. dec. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szaggatas és le pörgés: kompresszio hiány

Víz baj: szerintem te is sima desztlalt(ion cserélt vizet használsz)

Ez a baj.. Ha jót akarsz, akkor ALUSAL fagy állót használj télen nyáron higitas nélkül

Nem teszi tönkre a vizpumpad mint a sima víz, sőt vigyáz a hutodre is


Nekem ugyan ilyen motorom van, és kb ugyan ezeket játszottam el.. 90ezrembe került hogy rendbetegyem

2013. ápr. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!