Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A leselejtezett ford rendőraut...

A leselejtezett ford rendőrautókat hogyan lehet megvenni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 12. 13:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
hasznaltauto.hu-n már találtam egy párat.. közben
2012. dec. 12. 14:17
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Ingyen se kéne! A rendőrök gyilkosok. 80e Km-es autókban 2. 3. kuplungszett, meg ilyen apróságok.
2012. dec. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom, de egy olyanban nem kevés km lehet és gondolom nem is bántak vele kesztyűs kézzel. Én nem biztos hogy megvenném.


Ahol dolgozom, ott is szokták eladni a leselejtezett kocsikat. Sőt a dolgozóknak még olcsóbban is.

Ezek általában 3-4-5 éves autók, ami jól hangzik, de általában 250.000 km fölötti futásteljesítményűek, kárpit kiszakadva, itt-ott meghúzva, felnik megpadkázva...

Hiába olcsó, ha ezeket mind megcsináltatnám, lehet ott tartok, mintha vennék egy magánszemélytől egy tényleg jó állapotú, megkímélt autót, mégha az esetleg egy-két évvel idősebb is.

2012. dec. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tuti meghirdetik a használtautón, mert kereskedők veszik át őket, já áron, gondolom.

Azzal egyetértek, hogy ingyen sem kéne. Nem is tudom, mivel űzném ki belőle a rendőrszagot. Múltkor mentem egy viszonylag új Focus-ukkal, már égett a check engine, hogy mit tudtak vele csinálni, hogy ezt tegye, pár tízezer után, el sem merem képzelni.

2012. dec. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
akkor most kerülni kell az 1.6 ford kokusz kombikat
2012. dec. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]


Itt sok infót olvashatsz az egykori rendőrautók műszaki állapotáról. Hogy mi igaz belőle mi nem azt nem tudom, de egész jókat írnak róluk.

2012. dec. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A rendőrautókat hajtják rendesen és elég sok km került beléjük. Én inkább vennék egy 3-4 évvel idősebb kocsit magánszemélytől, amiben valószínűleg kevesebb km van és kevésbé lelakott. Hiába fiatal, ugyan úgy szét lehet hajtani. Sokat kellen rákölteni.
2012. dec. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül jársz vele rosszul.

Egy biztos a kilométerállás valós (ami a mai használtató piacon nézve aranyat ér), hiszen ki merné visszapörgetni egy rendőrautó óráját, annak fényében, hogy már Magyarországon is büntetik azt.

2012. dec. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Énis kiváncsiságból keresem csak őket.. igazatok van, hogy nem lehet jó állapotú. az biztos, hogy gyári ford szervízben lettek szervízelve meg a km is valós de nem volt gazdájuk. Mindig úgy látom őket közlekedni, hogy pörgetik a kereket meg húzatják szegényeket.
2012. dec. 12. 20:45
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy autós magazinban azt olvastam hogy "normál" vásárló a közelébe nem jut, mert halandónak nem hirdetik meg.


A helyi kapitányságon 4 focus-t lecseréltek, pedig semmi bajuk nem volt. Ha jól tudom egy ukrán Ford szalon vette át őket...

2012. dec. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!