Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VolksWagen, Audi, BMW, Mercede...

VolksWagen, Audi, BMW, Mercedes, vagy Lexus? Indokoljátok is, hogy miért!

Figyelt kérdés

2012. dec. 12. 15:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%

Suzukit mióta vesznek világ viszonylatban sokan??? :O


Itthon sokat vesznek belőle mert az embereknek nincs pénze 13-20milliós autókra (örül a magyar ha 6-7L eszik az autója és nem kell sokszor tankolnia... nem ,hogy 14-15L fogyasztással havi 4-5ször elmegy tankolni)! :)

2012. dec. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Csak Magyarországról beszéltem.
2012. dec. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
A VW a legnagyobb autógyár a világon. Azt se felejtsétek, hogy az Audi is a Volkswagené. Sőt, a Lamborghini, Skoda, Seat, Porsche, Bentley, Bugatti és már a Suzuki egy része is. Egyébként a kérdéshez: szerintem Lexus, azzal nem találkozol úton-útfélen, bár errefelé egy A8-al/S/7-essel sem olyan túl gyakran.
2012. dec. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én most egy A8 helyett egy A7-et vennék, az tényleg ritka autó és szép is, és olyan felszerelt, mint egy A8.
2012. dec. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő. Napi használatra egy 3-as vagy 5-ös Bmw-vel hasonló méretű jármű maximálisan elég. Felső nagy modelleknél talán a Bmw, ami most nem agyoncsicsázott s szép a belső tere. Minőség terén nincs panasz szerintem egyik márkára sem, ha rendesen karban van tartva.

Lexus lehet elektronika terén jobb, de nem tudom az elektromos motor, hogy van ott. Ha mindenbe teszik akkor inkább kihagynám. Német autók nekem mindig is jobban tetszettek, nincsenek szétkaszabolva.

2015. márc. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#5ös te honnan szedted hogy a lexus készül a legfejletebb technológiával? ? De látom össze gyűltek a szakértők a lexus nem említhető egy lapon a többi felsorolt autóval, mivel azok autók a lexus meg ipari hulladék.
2016. júl. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!