Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autó Swift?

Első autó Swift?

Figyelt kérdés

Meg szeretné majd vásárolni az első járgányomat, nagyon max 400.000Ft van magára az autóra.Sokan ajánlgatták a régi swifteket, viszont amiket olvastam róla, hogy gyenge anyagból van nagyon könnyű és rossz az úttartása, hát ez nem valami biztató.Az újabb (2005 utáni) swiftet már vezettem az nagyon baba gép, jó úttartással, kényelmes egyszerű.

Az a baj, hogy se ismerős se rokon se szomszéd körében nincs ilyen régebbi swift, nem tudom sehol kipróbálni vagy beleülni, hogy még is milyen.

Ezen kívül van még megbízható olcsó fenntartású autó a fent említett ár mellett?


2012. dec. 23. 14:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én is a régi Swiftet ajánlom, ha ennyire korlátozottak az anyagi lehetőségeid.
2012. dec. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 crx-es ***** válasza:

jó kis autó elsőnek tökéletes olcsó esetleg Opel astra bár én egy öreg hondát vennék alkatrész mint a tenger a bontókban pl itt van pár : [link]

[link]

[link]

[link] ezek komolyabbak kényelmesek nagyok

2012. dec. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%

Rossz az úttartása,ha el van ütve a futóműm igen..


Nekem 2.generációs swiftem van /98'-as/.Tökéletes az úttartása,erős még a kis ezres motorja is,fogyasztása hybrideket megszégyenítően jó,több száz km után sem szállsz ki fájó derákkal,és szervízbe is csak vezérműszíj csere esetén viszem.

Egyszóval a Swift gyűlölők ezért eszik a kefét...XD

2012. dec. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Ezres motor és az erő. LOL
2012. dec. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
15%
Jó..hát a kubikos vegyen kétezres opelvectrát.Az elég a betonkeverőhöz,és a szerszámokhoz! XD
2012. dec. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
19%
Ja,és a ladádat úgy odaverné,mint a sz@rt..Xddd
2012. dec. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

előző válaszolónak mondom egy ezres swift nemverne oda egy "ezerötös" ladát sajnálom hogy elrontottam a napod.


[link]

[link]


egyáltalán nem ver oda neki kb ugy gyorsul mint a lada és végsebességben a lada győz 5km/hval de egy ezerhatos lada már tutira győzne az ezres swift ellen...

2012. dec. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy nem az volt a kérdés melyik autó gyorsul jobban, a Lada vagy a Suzuki... -.-"


Ennyi pénz bőven elég. 300 környékén már nagyon jó állapotú Swifteket és F-Astrákat lehet találni. Alacsony fogyasztás, olcsó alkatrészek és fenntartási költségek. 1. autónak ideális választás bármelyik. A lényeg, hogy egy jó állapotút fogj ki, amire azért már nem kell olyan sokat költeni. :)

2012. dec. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Opel Corsa B 1.2 16v

Suzuki Swift 1.3 16V

Mind a 2 típus volt nekem és 400 ezer Ft alatt vettem őket.

A B corsa már láncos és igen jól mozgatja az autót a kis ECOTEC motor.

A Swiftből próbálj meg egy jó állapotú sedánt vagy 5 ajtósat kifogni 2002-től gyártott 16v ,85 le. motorral.

2012. dec. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!

'97-es 1300-as Swift Sedánunk van, 70-ezer km-t futott. A szervizkönyv által előírt gyakorisággal voltak cserék (gyertya, olaj stb). Meghibásodás 1 volt: vezetéktörés miatt az egyik ajtó központi záródással nem záródott/nyitódott.

Semmi baj nincs az úttartásával. Valóban gyenge törésteszt eredményű.

2012. dec. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!