Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autó Swift?

Első autó Swift?

Figyelt kérdés

Meg szeretné majd vásárolni az első járgányomat, nagyon max 400.000Ft van magára az autóra.Sokan ajánlgatták a régi swifteket, viszont amiket olvastam róla, hogy gyenge anyagból van nagyon könnyű és rossz az úttartása, hát ez nem valami biztató.Az újabb (2005 utáni) swiftet már vezettem az nagyon baba gép, jó úttartással, kényelmes egyszerű.

Az a baj, hogy se ismerős se rokon se szomszéd körében nincs ilyen régebbi swift, nem tudom sehol kipróbálni vagy beleülni, hogy még is milyen.

Ezen kívül van még megbízható olcsó fenntartású autó a fent említett ár mellett?


2012. dec. 23. 14:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudtam, hogyha swift, akkor mindenki kiegyenesíti a kaszákat... :D
2012. dec. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Csak arra voltam kíváncsi érdemes-e használható-e, de ebből leszűröm, hogy igen.

Utolsó válaszon jót nevettem xD

2012. dec. 23. 17:52
 13/14 anonim ***** válasza:

tudom hogy nemazvolt a kérdés erre írtam

" Ja,és a ladádat úgy odaverné,mint a sz@rt..Xddd"

2012. dec. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Bartagabee válasza:
96%
Első autónak tökéletes a swift. 400ból 2000 utána klímásat is kaphatsz. Nem baj, ha 1,3ast veszel, nem kell annyit kinlódni egy előzésnél. Kerüld az eleve tuningolt vackokat, majd raksz rá magadnak olyan kereket, amit szeretnél. Ne hagyd, hogy elvigyenek a 90-es évek lehasznált romjai felé, ne vegyél sportautónak kikiáltott hülyegyerek verdákat sem. Nem muszály kúúl, leültetett, morcosított, hangos kipufogós szarral várnod a barátnődet a sulija előtt. Az ilyenekből előbb-utóbb ripacsok lesznek és feltekerednek egy fára. Tartsd rendben, szervizeltesd és hidd el, egy ízléses alukerék elég rá. A kevesebb néha több. Remélem, érted.
2012. dec. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!