Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW POLO vagy OPEL CORSA? Ha...

VW POLO vagy OPEL CORSA? Ha lenne rá 8-900. 000 Ft, ti melyiket választanátok és miért? Benzines 1.2 max.1.4-es,5 ajtós kb 2002-2004es évjáratok közül?

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 19:49
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

"Látom, te már itt is vagy, bár egyedül."


Csak szeretnéd...

2012. dec. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
85%

Most mindig ez lesz a téma minden kérdésnél, hogy szar a VW vagy nem? :)


Jó autó mind oszt kész!

2012. dec. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
74%
Senki nem mondta, hogy szar autó! Minden kérdésnél az derül ki a válaszoknál, hogy ugyanolyan jó/rossz, mint a többi, csak sokkal drágább. Innentől kezdve csak a bődületes vw sznobériákban szenvedőknek éri meg.
2012. dec. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

Opel: [link]


Volkswagen: [link]


Hol is drágább a VW? A két autó nagyjából egyforma állapotú és felszereltségű, sőt, a VW fiatalabb egy évvel, és mivel 1.4, valamivel nyomatékosabb.

2012. dec. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
12%
Sehol. Itt látszik meg, hogy a sok idióta aki szidja a VW-t, alaptalanul és tudatlanul teszi. Ráadásul a Polo felszereltebb, terhelhetőbb, arról nem beszélve hogy jobban is néz ki. Csak egy 20-as a különbözet a linkeltek között. Nem kérdés melyik érné meg.
2012. dec. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

14-es! Én is tudnék drágább Opelt mutatni, mint Polot.

Én viszont mindkettőből a legolcsóbb 2003 utáni 5 ajtóst vettem:

[link]

[link]


Ja hogy már se olyan jó a helyzet, ha egyenlő paramétereket keresünk? Nézd csak meg hány lóerős az egyik meg a másik. Ja hogy 3 hengeres a Polo...

2012. dec. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

Úgy van köztünk általánosságban minimum 100e Ft, hogy az Opelek is irreálisan drágák.


[link]


Ha 5 éves klímás kevés km-es autót lehet kapni 990-ért, akkor hol érnek ezek a 8-10 éves szutykok 6-800-at?

2012. dec. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 gomzoli ***** válasza:
51%

Kisautók: VOLKSWAGEN POLO IV (2001-2009)

Pozitív: Jó imázs és értéktartás a VW embléma miatt, tágas utastér, jó kidolgozás, minőségi anyagok, széles motorválaszték.

Negatív: Magas vételár, hangos és elavult motorok, kis csomagtér, hátul szűkös fejtér, lehangoló belső formavilág, viszonylag drága fenntartás.


Forrás: Autonavigator.hu


Kisautók: OPEL CORSA C (2000-2006)

Pozitív: Tágas utastér, jó kidolgozás, eltalált hangolású futómű, széles választék, kedvező ár és fenntartás, takarékos Ecotec benzinesek.

Negatív: Igénytelen műanyagok az utastérben, hangos dízelmotorok, korlátozott kilátás hátra, érzéketlen kormányzás.


Akkor most mindenki hülye, csak a VW rögeszmések nem.

No comment.


Akkor is a Corsa a jobb választás.

2012. dec. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
65%
Most már hagyjuk félbe ezeket a linkeket, mert használtautónál mindig van drágább meg olcsóbb is, meg az is igaz, hogy sz*r a VW háromhengeres motor, de akkor vegyen 1.4-est, bagy ha nem, akkor vegye a Corsát. Szerintem mindkét autó jó, az döntsön, hogy a vevőnek melyik teszik jobban!
2012. dec. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
45%

Na én a puszta tényekre hagyatkozok. Nekem Polom van, kolléganőmnek Corsája. 11 évesek.

Minden túlzás nélkül, a legőszintébben: Ő ötször költött rá, míg én egyszer. És én vagyok az, aki kétszer annyit megy vele. Mindketten kíméljük.

Tehát: Polo, és nem elfogultság miatt.

2012. dec. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!