Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW POLO vagy OPEL CORSA? Ha...

VW POLO vagy OPEL CORSA? Ha lenne rá 8-900. 000 Ft, ti melyiket választanátok és miért? Benzines 1.2 max.1.4-es,5 ajtós kb 2002-2004es évjáratok közül?

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 19:49
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
0%
Olvasd vissza az írásokat, nem én kezdtem személyeskedni. Nem tudom, hogy mi köze a százaléknak ahhoz, hogy bemásold az idézetet. Menj sétálj egyet inkább, a kötözködés helyett.
2012. dec. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 gomzoli ***** válasza:

"Olvasd vissza az írásokat, nem én kezdtem személyeskedni."


Feledékeny vagy kissé. Nem is tudom ki kezdte azzal, hogy lehülyézte a többieket, mintegy üdvözletként:


"Persze, hogy megint jön a sok hülye... "


Akkor most mi van?

És légyszi, hanyagoljál engem a gyermeteg kommentjeiddel, tényleg uncsi, és már rég nem arról szól, ami a feltett kérdésben szerepel.

2012. dec. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
0%

"Feledékeny vagy kissé. Nem is tudom ki kezdte azzal, hogy lehülyézte a többieket, mintegy üdvözletként:"


Ne keverj össze magaddal...

Az, hogy jön a sok hülye, nem én tehetek róla.


"Akkor most mi van?

És légyszi, hanyagoljál engem a gyermeteg kommentjeiddel, tényleg uncsi, és már rég nem arról szól, ami a feltett kérdésben szerepel."


Az van, hogy felültél egy lóra, amin elkezdtél lovagolni, és azt mered mondani, hogy gyermeteg. És közben nem is gondolkozol el rajta, hogy te vagy az. Hidd el, hogy hasznosabb ha kiszellőzteted a fejed.

2012. dec. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Köszi, igazán sokat segítettetek... :/
2013. jan. 1. 14:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!