Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tipp, praktika, hogy ne...

Tipp, praktika, hogy ne fagyjak meg télen a robogón?

Figyelt kérdés
Nincs pénzem több százezres motoros ruhára. Ti hogy öltöztök fel télen a motorra?
2013. jan. 11. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Be tolod a garázsba! Ez nem vicc! A téli motorozás nagyon komoly ízületi károsodásokat tud okozni! Főleg megfelelő ruha nélkül!
2013. jan. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Tapasztalatból mondom! Kb. március óta nem szálltam le a motorról, ez az első szezonom, már most rohadtul fájnak néha a térdeim. Esetleg megpróbálhatod azt a lábvédős takarót.
2013. jan. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Minnél kevésbé engedje át az öltözeted a szelet. Ha ez megvan, akkor csak azt tudom javasolni: a térdedre, stb 'érintett' pontokra (ízületekre) tegyél ilyen vastagabb cuccot, lehet kapni ilyen térdmelegítőt, könyökmelegítőt. A kettő között meg öltözz fel jól, jobb tanácsom nincs.:) Viszont vedd komolyan, komoly károkat tud okozni a hidegben való robogózás/motorozás. Olyan leszel mint a 70-80 évesek, mert fáéjni fog mindened.
2013. jan. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hajnalban járok dolgozni, busz akkor nincs, autóm nincs, ha nem akarok 25 km-t biciklizni, akkor robogó... A kabátom-kesztyűm elég jó, de a lábam atomjaira fagy mindig mostanában.
2013. jan. 11. 23:13
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Biztos, hogy megéri? Sokszor nem rögtön jönnek az ízületi problémák, hanem évek múlva.
2013. jan. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
valami ilyesmi kéne neked is [link] ( megjegyezném vicces ,ahogy ott ül azon a széken beöltözve :D )
2013. jan. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Na, ez nem is olyan drága! Azt hiszem, szerzek egy ilyet - bár tényleg elég vicces, de ha melegít, nem érdekel, hogy hogy néz ki. Köszönöm az ötletet!
2013. jan. 11. 23:39
 8/12 Takumi ***** válasza:
82%

[link]


Mindent leírnak itt.

2013. jan. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy csinálnám hogy 3 nadrág, térdmelegítő, munkavédelmi bőr bakancs, 3 pulcsi, munkás kabát, dzseki, pufajka, sál, motoros maszk a sisak alatt, motoros bőr kesztyű.

Én így mennék dolgozni ha lenne most télen munkám.

2013. jan. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hy!

Hidegebb időkben ami nagyon sokat segít az a jéger alsó rá nadrág,és rá térdvédő,kb mint ha otthon ülnék :)

kabát az minnél vastagabb és eső és szél álló.

A bukóból a jobbik fajtát érdemes megvenni de megoldás nincsen rá hogy ha köd van és fagy akkor ne nyitott bukóval közlekedj.

Nekem csak a kesztűvel meg a bukóval van bajom pedig jó bukóm van és alá maszkot is veszek.

Haver ülésfűtésből csinált melegítőt

2013. jan. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!