Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » '84-es Passatban van hátul...

'84-es Passatban van hátul biztonsági öv? Ha nincs, mennyibe kerül szereltetni bele?

Figyelt kérdés
Fő a biztonság.

2013. jan. 12. 18:33
 1/4 szokratesz ***** válasza:

Ha van a rögzítőcsavaroknak kialakított gyári furat akkor egy bontóból talán be tudsz szerezni hozzá öveket. Ha nincs helye gyárilag akkor pedig tilos beszerelni.

S hogy mennyibe kerül? Ez az alkuképességeden múlik, de sztem ha magad csavarozod bele nem lesz több mint 5 eft.

2013. jan. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kell hogy legyen benne gyárilag.
2013. jan. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tilos lenne? Csikós Zsolt (Totalcar) épít egy Ponton Mercit, és ő rakott bele öveket, pedig gyárilag nincs benne tartó csavar. Valami megoldás biztosan van rá.


[link]

2013. jan. 12. 22:39
 4/4 szokratesz ***** válasza:

Persze az is megoldható, csak gondolom,hogy terveztetni kell, engedélyeztetni, szóval hatóság kell hozzá. az meg sztem annyiba fájna hogy nem gondolkodnál rajta.

De csatlakozom az előttem szólóhoz, valószínű megvannak a gyári rögzítési pontok. Irány a bontó :)

2013. jan. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!