Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak Lada 2101-2107,...

Első autónak Lada 2101-2107, vagy Wartburg 1.3?

Figyelt kérdés

És miért?

Csak ezek az autók jöhetnek szóba.


2013. jan. 15. 17:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
És miért? -Mind a kettő sokat zabál,cserébe nem megy...
2013. jan. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Érv Wartburg mellett:

Ha azon megtanulsz vezetni akkor bármin...

Tudod szokni a hideget

Lada:

Azért ez mégis egy lada!

2013. jan. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csak ez a 2 autó jöhet szóba akkor inkább a waresz
2013. jan. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Valamilyen szinten tudok szerelni, max 200ezrem van átíratással és tanuló autónak szerinem tökéletes egy ilyen is, mert csak max hetente 1x mennék vele pár km-et.

Nem hiszem, hogy más számításba jöhe. Nem láttam mást, ami ilyen árban van.

2013. jan. 15. 19:15
 5/15 A kérdező kommentje:

Egyébként meg a 90-es tempót tudják ar5ani, ami nekem elég.

Régen szüleimnek volt 353-as Wartburgjuk és az is simán bírta a 90-es utazó tempót hosszabb távon is.

2013. jan. 15. 19:17
 6/15 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább egy jó kis Asconát, olcsó hozzá az alkatrész a motorja sokat kibír, tágas, nem kell sajnálni, itt van egy ami ráadásul benzin-gázos: [link]
2013. jan. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%
Az régen volt. Most meg most van. És az ilyen autók felett baromira eljárt az idő. Egy rakás szarok. Nézz körül hány wartburgot látsz. Én azt nem is tudom mikor láttam utoljára közlekedni utcán. Lada egy fokkal jobb, csak iszonyú sokat fogyaszt és ha kevés a pénzed, hogy fogod ezt bírni? Másrészt meg heti egyszer pár km-re mi a fenének autó? Szerintem semmi értelme most autót venned, inkább vegyél egy robogót, kismotort. Abból 200 ezer körül nagyon jót kapsz.
2013. jan. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A robogó nekem nem motor, meg azon fáznék télen. Autót szeretnék, hobbi célra, rendbe szerenék egye hozni. Lenne rá pénzem, hogy szerelgessem, meg tankoljam, csak nem tudok egyszerre kiadni 200ezernél többet. A gázos autó meg nekem nem lehetőség és egy jó állapotú Ladával, aminek a karburáora jól be van állíva, 8 literrel is el lehe járni. Ez tapasztalat.
2013. jan. 15. 19:43
 9/15 anonim ***** válasza:
Amúgy miért nem lehetőség a gázos autó?
2013. jan. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Jah ha csak hobbi célra kell, akkor oké. Lada teljesen jó. Waresszal még hobbiként se foglalkoznék. A gáz kedves utolsó azért nem alternatíva sokaknak, így feltételezem a kérdezőnek sem, mert a zsidó politikusok felviszik az adóját, hogy már egyáltalán ne érje meg.
2013. jan. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!