Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan zajlik az elsősegély...

Hogyan zajlik az elsősegély vizsga, a tiétek hogyan zajlott?

Figyelt kérdés
Jövőhéten lesz a vizsgám, és már előre parázok... Pedig tanulok, és nagyjából már tudom a dolgokat, de akkor is... :S
2013. jan. 18. 15:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

ma 17:04


Nekem 13.-án lesz a forgalmi vizsgám. Már izgulok, hogy sikerül-e... De nagyon bízom benne! :D


Neked hányóra után, és hanyadszorra sikerült a vizsgád? :)

2013. jan. 25. 18:28
 12/15 anonim ***** válasza:

Fiú létemre elég sok, 70 óra körül lett meg. De ebben benne van közben egy kocsiváltás, 2x meghúztak (abból 1 jogos volt 1x meg konkrétan szemétláda volt a vizsgáztató) meg van kisebb koromból egy elég csúnya szemsérülésem és ráadásként meg rettentő izgulós is vagyok. 3X-ra mikor átmentem 1x majdnem azért fulladtam le, mert úgy remegett a lábam egy parkolásnál, hogy félig lecsúszott a kuplungról a lábam. :S


De egyáltalán nem mérvadó ez. Annyit tudok tanácsolni, hogy ne parázz mint, mikor mondja az oktatód, hogy merre kell menned rögtön fejben zongorázd végig, hogy hol milyen buktató lehet, gyalogosok, féktáv stb, és hogy a vizsgabiztost nézd egy zsák krumplinak, nekem ez segített. :)

2013. jan. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

:)) A lényeg hogy sikerült! Én is ilyen izgulós vagyok. 40. óránál tartok, de a parkolással még gondba vagyok. Még 10 órát fizettem ki előre, ez az 50 óra.. így is elég zsebbe nyúlós volt. Családban van autó, és azzal megyünk át a tanpályára, és ott gyakorolgatjuk a parkolást. Így még mindig olcsóbb, mintha az oktatónak fizetnék 3100 ft-ot 50 percért.


De reménykedem benne, hogy elsőre sikerülni fog. Bár általában elsőre nem sokaknak szokott. :/

2013. jan. 25. 23:00
 14/15 anonim ***** válasza:

Nálunk is van de nem ugyan az a kettő. :) Majd holnap fogok a gyár parkolójában (ahol apum dolgozik) kuplunggolgatni, meg meg megnézni a kocsit, hogy mi hogyan merre van, hogy ne ezzel menjen az idő ha megjön a jogsi. :P


Nekem hál' istennek nem volt gond se a parkolással meg az ilyesmivel, váltást is mindig eltaláltam, hanem gyakran az oktatóm szerint ingerülten vezettem. Na meg gyakran nem vettem észre a jobbról érkezőket (a szemem miatt), volt a váltott kormányzással is gondom (régi kézsérülés) de idővel mindenre lett megoldás. :)

Amúgy totál jófej volt az oktatóm, nem szokott ilyen "problémás" embereket bevállalni mondta, de mivel mindig pontos voltam, időben fizettem, meg szimpatikus is voltam neki, ezért kivétel lettem. :) Na meg a végén mondta hogy valamennyire én neki szakmai kihívás is voltam, azért is vállalt be, mert ugye velem lehetett dolgozni...


Mikor a második vizsgán egy olyan parkolást erőszakolt ki a vizsgabiztos ahol nem volt hely és nem lehetett megcsinálni (nem is tudtam, ezt akkor az oktatóm is mondta neki), akkor is mikor vége lett egy olyat anyáztunk közösen hogy az szép volt. :D


Amúgy most jut eszembe a vizsgán nekem még az is valamennyire segített, hogy egyedül 1-2 barátomnak mondtam el, hogy megyek forgalmizni, családon belül senkinek se, hogy ne legyen rajtam akkora teher.

2013. jan. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Valóban nem ugyanaz a kettő, de azért valamennyit csak segít.:)
2013. jan. 26. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!