Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen gyakran takarítjátok...

Milyen gyakran takarítjátok az autótokat? Egy 10-es skálán osztályozva, mennyire tiszta most? Jöhetnek képek is :D

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 20:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

Képet? Nem akarod te azt látni.


10-es skálán kb. kettes. Tavaly kívülről 4-5 alkalommal, belül max. kétszer takarítottam - igaz csak 13-14 ezer km-t ment. Amikor évi 30 ezer ment bele, akkor többször takarítottam, mert szükséges volt.

2013. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Legalább hetente lemosom, és porszívózom. A feleségem néha már ki van akadva, hogy minek kell megint takarítani. De ő is szívesebben ül tiszta kocsiba.



B vectra 1.7 td ISUZU diesel.

2013. jan. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Nekem olyan koszos, hogy a rendőr nem hinné el, hogy nem lett átfestve az autó.
2013. jan. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
Hát ez a kérdés szíven ütött. Én gyakorlatilag sose takarítom. Se kívül, se belül. Hogy mennyire tiszta? Hát mondjuk 2-es.
2013. jan. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

10-es skála? Kajás zacsik számítanak?


Ha nem akkor 6, ha igen akkor 0.


Egyébként minden hétvégén kap egy laza porszívó+törölgetést, olyan 2havonta meg egy komplett takarítást.

2013. jan. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Általában az eső mossa le, elég is az neki :) Néha, nehezebb terep után leveretem magasnyomásúval és kirázom a gumiszőnyegeket. Ilyenkor szoktam találni alatta néhány elkóborolt gilisztát meg csontit :)
2013. jan. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 ßđkan ***** válasza:
78%
KB 2 HETENTE KIVÜL-BELÜL, DE MOST A FAGY MIATT NEM IGAZÁN MERTEM ÉS MOST SÁROS NAGYON KB.:3-AS
2013. jan. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Tavasszal, nyáron minden hétvégén ilyenkor havonta takarítom/mosom. Tavasszal, nyáron általában 10/10 ősszel 10/0 mivel koszorút árulunk nagy mennyiségben és azt az autókkal kell vinnem. Télen pedig 10/6-os mert lusta vagyok ilyen hidegben kimenni :(
2013. jan. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
Évente kb. 2-szer eszembe jut kiporszívózni, néha ha már sok a szemét benne, kidobálom, de nem tartom koszosnak, meg nem is megyék vele sokat, kajálni ritkán szoktunk benne. 20 éves kocsi, a belső kárpitjai még mindig gyári állapotúak, a hátsó ülés hátulja a csomagtartónál karcos csak. Külsejét az eső lemossa, mosóba eggyszer mentem, utána 1 napíg nem bírtam beindítani a motort.
2013. jan. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is az öntisztulás híve vagyok, bár most még ragyog a belseje, mert nemrég jött ki a szervizből, és ott mindig kitakarítják! Ezért most 10/8

Évente 1-2x kiporszívózom, külső mosást is kb. annyiszor kap. Ha belül kihajt valami, akkor kihúzom, ha mászik akkor eltaposom, és jó az!

:D

[link]

[link]

[link]

[link]


Ja, ez a munkás autó, a "családi" az olyan, mintha egy rakás részeg belehányt volna! Főképp a gyerekülések alatt van tele morzsával, fél hamburgerrel, rágópapírral...

:(

2013. jan. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!