Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sofőrmunkában szeretnék...

Sofőrmunkában szeretnék dolgozni. Mik a lehetőségek? Bármi jöhet! Lényeg, h kocsi legyen alattam, szeretek vezetni.

Figyelt kérdés

2013. jan. 26. 00:39
 1/5 anonim ***** válasza:

a kérdés az, hogy mire van jogosítványod, ha csak B, akkor 3,5 tonnásra, megszakítanak, mert igen sokat kell vezetned, nincs pihenő kötelezően, csak hajtanak, ez a legrosszabb szerintem

csak C, teherautóra, belföldre valami maszekhoz, építkezésekhez stb.

C+E Kamion, európa, belföld, jó dolog lehet, csak ki kell fogni egy jó céget.

D, busz, szerintem a legjobb, emberek közt vagy, benn a buszban nem kell aludnod, nem úgy mint a kamionnál, vagy a helyi(megyei) volán, vagy ha szerencséd van valami magáncéghez, ami kirándulós utakat csinál stb.

ezek vannak.

2013. jan. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez igaz én egyenlőre b vel vezettem sok furgont meg platos kishaszongépeket ! most azon vagyok sajna egyre keveseb a hirdetés b vel keresnek sofőrt ugy hogy lehet raglétrán fejebb lépek majd c ig. ami ha jol tudom kb 350 000ft
2013. jan. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jah hát csak b jogsim van. munkaügyön kéne letennem a c-t.
2013. jan. 26. 23:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem felejtsd el a munkaügyet, nem fogják fizetni szerintem, de egy próbát mindenképp megér.

Zsebből kell mindent fizetni, C olyan 160-170 környéke, ha dolgozni akarsz kell még GKI is, az is van egy 100, kell még egy PÁV3(de inkább 2), az nem tudom mennyi, tudomásom szerint 8000 környéke, meg még olyan apróságok hogy 2. orvosi vizsgálat, digit tachográf.

ha tényleg ezt szeretnéd csinálni akkor hajrá.

Én buszozni szeretnék, most, hogy felvitték a korhatárt 24-re, még van 6 évem, saját zsebből kifizetem, de munka lesz, mert az öregek mennek nyugdíjba, most nincs olyan hogy kifizetik a volánok, vagy honvédségtől akárhonnan ingyen(olcsón) le lehet tenni, így nem lesznek fiatal sofőrök, így hiányszakma lesz...

2013. jan. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
waberers szokot fizetni amion jogsit de eladod a lelkedet az ördögnek.....aláiratnak veled 3 4 évet...
2013. jan. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!