Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem merek egyedül vezetni....

Nem merek egyedül vezetni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Más kicsit több mint három hónapos a jogsim.De még soha nem vezettem úgy, hogy nem ült volna mellettem egy rutinos sofőr. Nem merem magam rászánni , hogy egyedül elinduljak? Mások is így vannak ezzel? Ezt , hogy győzzem le? Hogy szánjam rá magam?
2013. jan. 26. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Úgy h kimész az utakra. Egy egészséges félelem legalább segíteni fog jobban koncentrálni. Pár kilóméter és már nem fogsz semmit sem érezni, de gyakorlás nélkül nem lesz magabiztosságod.
2013. jan. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gyakorlok én csak úgy, hogy ül mellettem valaki. Meg ez szerintem már nem annyira egészséges félelem , jobban félek szerintem mint kellene.
2013. jan. 26. 18:41
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Én épp ellenkezőleg voltam ezzel. örültem, ha valahova egyedül mehettem. Mert akkor jobban tudtam koncentrálni, nem azon stresszeltem, hogy minden kis apróság miatt mikor dumál bele a mellettem ülő abba, amit csinálok.
2013. jan. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Várd meg, míg jobb idő lesz, hátha attól félsz túlságosan, hogy megcsúszol, vagy hasonló (csúnyább) balesetnek teszed ki magad.. Ez lehet akár tudatalatti is.

Szóval tanulj meg rendesen vezetni száraz úton, hogy jövő télre már ne legyenek ilyesmi félelmeid!


Ha ez se fog beválni, akkor inkább ülj biciklire!


Ha nem ez a dolog oka, akkor volnál szíves megfogalmazni, hogy pontosan mitől is félsz? Elvégre olyan nincs, hogy félsz, de nem tudod mitől! Ez nem egészséges... Ha pedig stresszelsz, akkor az a tapasztalattal fordítottan arányosan el fog tűnni!

2013. jan. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ültesd mindig hátra a kibicet, de parancsolj rá, hogy fogja be a száját. Ne pofázzon semmit.

Aztán menj el a sarki kisboltba, vasárnap a centerbe, tescóba, wc-re stb, stb de már egyedül.

2013. jan. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Miért, ha melletted ül akkor mi van? Nála nincs se fékpedál, se kormány, úgysem tud semmit sem tenni.
2013. jan. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Beülsz, és mész ugyanúgy, mintha ülne melletted valaki.
2013. jan. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!