Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Igaz hogy kategória váltásnál...

Igaz hogy kategória váltásnál ingyenes a jogsi csere?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen kategória váltásnál? Ha pl. van egy B-d és lesz C-d? Hát nem! Én azért sem váltottam ki a B után egyenként a C-re, meg a D-re meg az E-re, hanem mikor megvan mindegyik akkor megyek az okmány irodába!
2013. jan. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan az egyész jogsi arról szól, hogy fizesd be a sok pénzt. Szóval nem tudom miből gondolod, hogy bármit ingyewn kapsz...
2013. jan. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
helyes..nincs semmi ingyen. odamész, jónapotkívánok, fizetsz, megköszönöd, örülsz.
2013. jan. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves első válaszoló!

Te hogy a jó fenébe csináltad, hogy minden kategóriánál "megúsztad" hogy jogsi nélkül beiratkoztál és elintézted az új tanfolyam elkezdését, holott minden tanfolyam a B kategória után arról szól (úgy kezdődik) hogy van B-d és annak az adatait is leírod, valamint a vizsgáknál is azzal kezdik, hogy akinek van jogsija leadja majd úgy ülhetsz le tesztet írni,tölteni, és a forgalmi stb vizsgánál is ugyan ez a szitu. Jogsi, 102-es alkalmassági, személyi igazolvány.

Ezek bármelyike nélkül sikertelen vizsgának tekinthető, de már mondom hogy az elméleted ott megbukik, hogy jogsi nélkül be se iratkozhatsz kategória váltás végett autós iskolába.

2013. jún. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Te hogy a jó fenébe csináltad, hogy minden kategóriánál "megúsztad" hogy jogsi nélkül beiratkoztál és elintézted az új tanfolyam elkezdését"


Amikor megvan az összes vizsgád, tehát a forgalom után vagy, akkor kapsz egy (nem tudom minek nevezik) papírt, hogy kiváltsd a jogosítványt.

Na, ezzel ne menj be az okmány irodába, hanem ezt mutasd fel a következő kategóriánál.

Lehet, hogy csak nekem volt szerencsém, vagy nem tudom, de sikerült.

2013. jún. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

folyt: De lehet hogy a "szerencse" csak abban volt, hogy az autósiskola szerette volna ha nem 1 hanem minél több kategóriát náluk végzek, aztán valami susmus volt a háttérben, de erről nekem nem szóltak.

Az tuti, hogy ott voltam a tanfolyamokon, a gyakorlatokon, a vizsgákon, és nem váltottam ki egyenként minden alkalommal új rózsaszín plasztik kártyát.

2013. jún. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Felettébb érdekes. Mert amikor régen volt összevont (tehát B+C, 0C+CE, vagy CE+D akciók ) lerakni-féle, akkor is előbb a B-t majd, ha sikerült (kártya meg van) lehet ülni a padba mire megérkezik addigra valószínüleg a C-vel is végzel és a friss új B-kártyáddal mész kiváltani a még újjabb C kártyát.

Csak ezért nem értem!

Régen amikor Szombathelyen végeztem a B-t ott is úgy volt. Meg most újjabban a C-t végeztem és megint ugyan így volt. A régi kártyát le kell adni, be kell mutatni (és nekem kellett személyesen a szeméyivel, létező jogosítvánnyal, vizsga igazoló lappal az NKH-ba lefénymásolták, de vizs.lapot meg ugyebár el is vették) és az újat csak azzal tudták kiállítani.

Szóval fura.

2013. júl. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!