Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen büntetést kapna az az...

Milyen büntetést kapna az az autós, aki keresztülmenne a Hősök terén autóval?

Figyelt kérdés
Szóval ott rövidítené le az útját.

2013. jan. 30. 02:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha abból indulok ki, hogy a sógorom egyszer átment egy épülő úton (mindenki ott járt át, és egyébként is a kórházba tartottunk, szóval siettünk) és ötvenezerre büntették, akkor szerintem a Hősök teréért is járna annyi.
2013. jan. 30. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem forgalomtól elzárt terület, tehát csak azért, mert átmész rajta nem büntetnek szerintem. Persze ha a rajta közlekedő turistákat-gyalogosakat veszélyezteted az más. Plusz záróvonal-átlépés nélkül nem tudsz lényegesen rövidíteni, azért viszont büntethetnek (pl Dózsa György úton a Váci út felől jössz és a Kós Károly sétány felé tartasz).
2013. jan. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyik fiatal kolléga eltévedt és megfordult a Hősök terén kamionnal!! Ez 3 éve nyáron történt, kimagyarázta a közteresnél és végül nem büntették meg :)
2013. jan. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zsolt75 ***** válasza:
100%
Mostanság többször mentem arra kocsival és "hajnali" fél 7 kor a rend éber őrei ott strázsáltak a korcsolya pálya felőli részen. El nem tudtam képzelni, milyen bűnt üldözhetnek ezen a korai órán, de most már értem. Téged várnak! Szerintem vigyázz velük! :-)
2013. jan. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!