Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motoros ruha 100 ezerert?

Schwarzi01 kérdése:

Motoros ruha 100 ezerert?

Figyelt kérdés

nadrag: 20000Ft

kabat: 25000Ft

kesztyu: 10000Ft

Bukosisak: 25000Ft

Csizma: 20000 Ft

szerintetek ez megfelelo lenne? az a helyzet, h nem nagyon tudok tobbet szanni ra. talan meg 5-10 ezret.


2013. jan. 31. 10:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem szinte ugyanez, persze mindent leértékeléskor vettem vagy akcióban - ennyiért cordurából elfogadhatót kapsz. Egyedül csizmám nincs, egy bélés nélküli bakancsot használok - de annak az új ára is ott volt kb. a 20e magasságában. Gondolom most már a vizsgához a csizma is elvárás, de én még a régi szép időkben farmerban meg utcai bakancsban vizsgáztam. :)


Ez így elfogadható - bár szerintem a 20-25 közötti sisakok 100 felett már zajosak. Persze eddig csak 3 olcsóbb sisakom volt, annyira nem tudom összehasonlítani. Meg a 100-at se szoktam átlépni, mert 40 év feletti motorral nem kockáztatok: amikor utoljára megtettem (koppgáz 4 km-en) akkor egy elolvadt dugattyú lett a nyereményem. :D

2013. jan. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

tudom, h 25-ert nem a legjobb bukok vannak, de egy atlag fizetesbol ez mar profinak szamit :D

meg sztem egy 200 ezer Ft-os ruha sem ved tobbet, csak a markat kell megfizetni. elesni meg nem tervezek :D milyen motorod van? nekem yamaha fzr 600 90`-es.

2013. jan. 31. 11:11
 3/10 anonim ***** válasza:
próbálj meg a nadrág árából lecsípni a sisak számára. az a legfontosabb, ráadásul az sem minden, mennyire kényelmes, csendes és áramvonalas egy sisak. Akár próbálkozhatsz használt nadrággal is. 5-8 ezer Ft.
2013. jan. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem? Szigorúan csak Pannonia. De abból több darab. :D
2013. jan. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én ezt átalakítanám úgy, hogy kesztyű 5e (már ennyiért is kapni viszonylag tűrhetőt), nadrág helyett farmer + külső térdvédő szintén 7,5K körül van.


És minden fityinget amit megspóroltam bukóra költenék. Szép dolog, hogy nem akarsz elesni de ez sokszor nem rajtad múlik, a 25Ks sisak meg nem sokat ér.


Persze, minden védőruha fontos, de a fejed a legfontosabb.


Amúgy el sem hinnéd mekkora különbség van még egy 30e és egy 100e forintos kabát között is!

2013. jan. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ok elhiszem, megfogadom a tanacsot, igyekszek a bukora sporolni. koszi
2013. jan. 31. 12:34
 7/10 anonim ***** válasza:

"meg sztem egy 200 ezer Ft-os ruha sem ved tobbet, csak a markat kell megfizetni. elesni meg nem tervezek "


Hát ez bizony nem igaz. Ezt ( sajnos ) tapasztalatból mondom. Egy olcsóbb bőrcuccban nincsenek olyan jó minőségű protektorok mint egy drágább cuccban. Én már párszor landoltam kavicságyban és elhiheted én sem "terveztem", hogy pályafutásom ( pálynapom) ott fejezem be. Hidd el van ruha és ruha között különbség.

Szerintem a használható bőrcuccok 150-200e környékén kezdődnek.

2013. jan. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem kabát volt 19k

nadrág 19k (Shox mind a kettő, és elég jónak tűnnek)

bukó 25k(akciósan, amúgy 30 lett volna, de ebből lehet jobbat kelletett volna venni)

Csizma helyett meg egy hosszú szárú munkavédelmi bakancsot hordok. Ezt kaptam ,de új ára 25k.

Kesztyűre meg még gyűjtök. Tanfolyamra vettem egy 1500ft-os kesztyűt hogy legyen ,de annál még egy piacos bőrkesztyű is többet ér...


Ahogy nézegettem kabátban és nadrágban nemigazán volt lényeges különbség kb 30000ft-ig, szóval abból szerintem ilyen kategóriában jó ez is.

Jó kesztyűk már tényleg vannak 5-6000ft-ért.

Bukón viszont nem érdemes spórolni...

2013. jan. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
talaltam egy boltot pesten a SuperZone-t. szinte, vagy felaron adnak dolgokat pl kbc helmet buko uvegszalas 70 helyett 35 ezer Ft, es a ruhazatnal is igy van. szoval lehet felnezek Pástre! :D mondjuk Szegedrol eltart egy darabig...
2013. jan. 31. 14:17
 10/10 anonim ***** válasza:
De ha tényleg ilyenek az árak akkor simán megéri felmenned értük.
2013. jan. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!