Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek jól van ez így...

Szerintetek jól van ez így vagy csak a pénzt csalják ki belőlem?

Figyelt kérdés
26 án elkezdtem vezetni a forgalomban, ( B kat.)Vezettem 2 napot és már a 10. órában járok. Elsőre ennyit tudtam befizetni de ez a 10 óra úgy ment el hogy semmire nem jutottam vele. Eddig 2 órát gyakoroltam a rutinpályán de olyanokat hogy saroktolatás előremenetben parkolás Y megfordulás még nem is csináltam. Láttam ahogy az oktató gorombán beszél a másik gyerekkel aki harmadjára megy vizsgázni. Amilyen jól éreztem magam első alkalommal vele most egyre jobban nincs hozzá kedvem. A lényeg az hogy már voltam kint a forgalomban szabályokat tudtam valamit az oktató magyarázott el pl különleges útkereszteződések stb. De viszont az nem stimmel hogy szinte semmit sem vezettem és már 10 óra le van vezetve. Mikor tanulok én meg parkolni? Ha így halad akkor soha. És csak ez az egy oktató van a cégnél és kezdek elégedettlen lenni, úgy érzem csalja kifelé a pénzemet

2013. jan. 31. 15:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de miért nem szólsz, hogy az még hagyján, hogy mondjuk ketten vagytok, de ha egy órát te vezetsz egy órát pedig a másik akkor az ne 2 órának számítson...
2013. jan. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!