Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gilera Runner 50 SP?

Gilera Runner 50 SP?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek erről a motorról?

2013. jan. 31. 19:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Robogónak biztos jó, de én nem vagyok robipárti, szóval nem vennék. Inkább valami 125-öst. Főleg enyiért... 50-es motoornak sok értelme igazán nincs, tényleg csak elvisz A-ból B-be, nagy benzin és olajfogyasztás mellett. 125-től feljebb meg aztán szinte bármi jó :) CBF, CBR, ha robogót akarsz, akkor PCX nagyon jó kis gép... Mindjárt jön valaki, hogy ha már 125, akkor legyen 2T, mert az általam felsoroltak harmatgyengék. Egyáltalán nem azok, nagyon jól használhatóak közúton, és szerintem az aktuális benzinárak mellett jóval ésszerűbb választás, mint az olajfaló kétüteműek (hiába erősebbek magas fordulaton). És tapasztalatból mondom, a CBF 125-ösöm fenntartási költségei lényegesen olcsóbbak a 2T 50-es motoroménál, amivel kezdtem.
2013. jan. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!