Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Laguna vagy Opel Astra?

Renault Laguna vagy Opel Astra?

Figyelt kérdés

2.0dCi kombi Lagunát vennél vagy pedig 1.7CDTI Astrát? Mindkettő 2008-nál újabb.


Másik kérdésem pedig, hogy használt autó vásárlásakor mire kell odafigyelni?

Sajnos nincs olyan ismerősöm aki értene a kocsikhoz. Szerelőt sem nagyon ismerek közelebbről. Egyet kérdeztem ő pedig horribilis összegért jönne el velem és ugye egyszer sem biztos, hogy elég lenne egyszer eljönnie.

Marad az egyedül vásárlás.



2013. febr. 2. 17:37
1 2
 11/11 anonim válasza:
Brutális baromságokat írt ide mindenki. A kulcsszó: 2008 nál újabb. Az astrába az 1.7 cdti NEM isuzu motor, köze nincs hozzá, ettől függetlenül ez is megbízható. A laguna és renaultból az 1.5 dci volt problémás nagyon 2006 ig, a ráncfelvarrás sok mindent megoldott, ezek az új modellek, pedig állítólag nagyon jók. Az astra pedig Classic néven már nem német - hanem lengyel. :D A beszállítókat tekintve pedig - ugyan azokkal kooperál mint a renault. Nekem opelem van és épp Lagunát nézegetek. Szerintem izgalmasabb autó. Ja és köszi, azoknak akik leszólogatják a franciákat, olcsón lehet jobb autóhoz jutni így :D
2019. szept. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!