Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Laguna vagy Opel Astra?

Renault Laguna vagy Opel Astra?

Figyelt kérdés

2.0dCi kombi Lagunát vennél vagy pedig 1.7CDTI Astrát? Mindkettő 2008-nál újabb.


Másik kérdésem pedig, hogy használt autó vásárlásakor mire kell odafigyelni?

Sajnos nincs olyan ismerősöm aki értene a kocsikhoz. Szerelőt sem nagyon ismerek közelebbről. Egyet kérdeztem ő pedig horribilis összegért jönne el velem és ugye egyszer sem biztos, hogy elég lenne egyszer eljönnie.

Marad az egyedül vásárlás.



2013. febr. 2. 17:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kimaradt, hogy az Astra is kombi lenne.
2013. febr. 2. 17:38
 2/11 szántóvető ***** válasza:
45%
rétegvastagságmérő kéne,azzal lehet kideríteni hogy volt-e törött a kocsi.motornak,kasztninak jónak kell lennie,a futóműnek viszont lehet baja.
2013. febr. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Opel Astra inkább.
2013. febr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Nem sok (számomra a különbség ) talán hajszál híján a Laguna lenne a választottam ...

Kényelmesebb ,kinőtte a Renault a motor problémáit ill kevesebb az elektromos baj is ...

Az opel sem rossz de valóban alaposan ki kell csontozni egy átvizsgálás keretében mindkét autót . Mert sajna a dieselek km futása nem minden esetben fedi a valóságot . Én ellenőrízhető autót szemelnék ki ..

2013. febr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 gkol1 ***** válasza:
16%
OPEL ember ez nem kérdés ezen ne gondolkodj a francia vasak nem megbízhatóak.nem részletezem tovább nem írok oldalakat az opel jobb.
2013. febr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
nem csippantom az opelt de inkább azt vennék. ha a rönót veszed ajánlom a megasel-t vagy valami hasonlót a nyálhoz.
2013. febr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 gomzoli ***** válasza:
Az Astrát venném, a kiváló és tartós Isuzu motorja miatt (ugyanis az az 1,7-es). Nekem Combo van ugyanezzel a motorral, így elfogult vagyok. Ennek oka az a 8 év, és 209 ezer kilométer, ami alatt egy izzítógyertyán és egy termosztáton kívül (mindkettő 10 ezer Ft-os apróság) semmi nem romlott el benne. Nem füstöl, nem zörög, semmi nem utal arra, hogy rosszabb lenne, mint új korában. A Combo-t mozgatva fogyaszt nekem átlag 6 alatt. Nagyon finomkodva akár 5 alatt.
2013. febr. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

Eléggé egyértelműen Laguna! Nem is értem, hogy merül fel a kérdés. Sokkal komolyabb, nagyobb, szebb, erősebb, kényelmesebb, modernebb. Emellett akármit mondanak, a megbízhatóságával a világon semmi gond nincs. Aki azt mondja, hogy "Jajj Rönót ne" az nem ismeri ezt a típust, és csak az előítéletek alapján mondja. Olvass utána népítéleten! Laguna III-ról megbízhatóság terén mindenütt pozitívan nyilatkoznak.

Összehasonlíthatatlan a két autó. Elég csak beleülnöd, és nem lesz kérdés.

2013. febr. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Opel nem kezdem el részletezni elég annyit tudni hogy, német.
2013. febr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem számít, hogy 1 számmal kisebb autó, a lényeg, hogy német...igen, ezért tartunk itt, ahol. :)
2013. febr. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!