Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2 Mitsubishi, melyiket érdemes...

2 Mitsubishi, melyiket érdemesebb választani?

Figyelt kérdés

Az ár most "nem érdekel" 2 adott autó van, te melyiket választanád? Miért? Érvek-ellenérvek is jöhetnek!

Autó 1: [link]

Autó 2: [link]


2013. febr. 3. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Az elsöt, mert kevésbé régi és klima is van benne.
2013. febr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A két legolcsóbb a 2002+ évjáratból. Túl sok reményt nem fűznék hozzájuk. Nem hiszem, hogy jópofaságból a legolcsóbbak. A szürke ráadásul 2003-as. Én ezeket inkább otthagynám. (Tavaly nyáron vettem autót, akkor én is néztem sok Carismát, de akkor nem találtam olyat, ami a keretbe és a minőségbe belefért volna)
2013. febr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, "rafkósok" a kereskedők...de 100% hogy van valami bajuk az autóknak?
2013. febr. 3. 22:01
 4/5 anonim ***** válasza:

a használt autó vásárlás olyan mint a zsákba macska ha jól fogodki akkor ok de hanem akkor szerelő és drágább autóba is lehet olyan aminek kiderűlnek idővel pl mikor márn mégy haza vele hogy baja van.

Egyébként azért ilyen olcsók most az autók mert sok embernek lejjeb kell adnia így hogy hamar pénzhez jussanak áron alúl is eladják a kocsikat

Szreinetm lehet venni 2 millió ért is azi is lehet rosz de ha megveszel egy 7-900 ezrest abból a két millióból szinte újjá lehet varázsólni a kocsit ha a kasztnija ép de kinek mi mindenki maga dönti ell

2013. febr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"100% hogy van valami bajuk az autóknak?"


Amíg nem nézed meg, addig nem tudod meg pontosan. A kék az konkrétan szakadt (4. kép), szarrá van égve a foncsor (5. kép), biztos nem véletlen, hogy nem írtak km-t (még valami nagyon visszatekertet sem). A kereskedő többi autója se túl bizalomgerjesztő.

A szürkét esetleg meg lehet nézni ha a közelben laksz (de 100km-t nem utaznék érte). Szerintem törve volt a bal eleje, kicsit elüt az elem színe az ajtótól és a motorháztetőtől. Ez persze nem zárja ki, hogy megérje, de függ attól, hogy mennyire volt törve és mennyire lett rendesen megcsinálva.

2013. febr. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!