Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Zafira vagy Renault...

Opel Zafira vagy Renault Espace (használtan)?

Figyelt kérdés

Nagy utakra nem használnánk

2 gyerek van, de előfordulna, hogy mind a 7 ülést vagy 6-ot használnunk kell

Munkahely viszonyleg közel van

Kicsit félünk a renaulttól, viszont kényelmesebb és nagyobb is lenne.

Mi szól ellenük illetve mellettük? Melyiket választanátok?


2013. febr. 5. 08:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%
Opel.
2013. febr. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%
Zafira!
2013. febr. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
71%
Opel
2013. febr. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
OPEL !!! Nem rossz a" Renault sem "annak aki azt szereti. De az opel sokkal tartósabb ,érték állóbb.Később eladni is könnyebb. A ranglistán egy kicsit lejjebb van a Renault.
2013. febr. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Utolsónak különösen köszönöm, hogy indoklást is írt! Másoktól is szívesen olvasnám a miért-et!
2013. febr. 5. 09:08
 6/22 anonim ***** válasza:
36%
"Élhetőbb" a Zafira, jobban el lehet férni benne (vezettem és szervizeltem mindkettőt, Zafira van a családban is), átgondoltabb konstrukció. Plusz az Espace elektromos rendszere eléggé "érdekes" (tudod, a szar szinonimája), képes érdekes parajelenségeket produkálni.
2013. febr. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
31%

OPEL!! Az előttem szólóval teljesen egyet értek!

A Renault elektronikailag egy "0". Ha azt akarod, hogy reggel csak beülsz és mész akkor Opel. Ha szereted az izgalmakat akkor Renault.

2013. febr. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 gomzoli ***** válasza:

Az Espace nagyobb és kényelmesebb ugyan, de én nem azt választanám. Az ADAC Pannenstatistik ("lerobbanás"-statisztika) elég "előkelő" helyezettje... Amíg valami el nem romlik benne, addig biztosan nagyon kellemes autó.

De a Zafira sokkal megbízhatóbb, racionálisabb autó. Ha benzinest választanál, keresd inkább az 1,8-as motort (nem fogyaszt többet az 1,6-osnál, de nem is küszködik úgy a súllyal), vagy ha dieselt (CDTI), akkor az 1,7-es Isuzu motorral, vagy az 1,9-es Fiat motorral. Mindkettő tartós, megbízható és takarékos. Az 1,7-es ereje kielégítő, az 1,9-esé bőven elég.

2013. febr. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Tipikusan családi életet élünk, szóval inkább megbízhatóság, mint izgalom!

Akkor még annyi, hogy benzin vagy diesel?

2013. febr. 5. 09:22
 10/22 anonim ***** válasza:
53%
Én a dízelest mondanám, az 1.7-es Isuzu blokkal.
2013. febr. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!