Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Zafira vagy Renault...

Opel Zafira vagy Renault Espace (használtan)?

Figyelt kérdés

Nagy utakra nem használnánk

2 gyerek van, de előfordulna, hogy mind a 7 ülést vagy 6-ot használnunk kell

Munkahely viszonyleg közel van

Kicsit félünk a renaulttól, viszont kényelmesebb és nagyobb is lenne.

Mi szól ellenük illetve mellettük? Melyiket választanátok?


2013. febr. 5. 08:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
69%
Én is: 1.7-es Isuzu blok
2013. febr. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 gomzoli ***** válasza:
49%

Még egy szavazat az 1,7-es Isuzura!

Nekem Combo van ezzel a motorral. 8 éves, 209 ezret hajtottam bele. Ezalatt egy izzítógyertyát és egy termosztátot kellett cserélni csupán meghibásodás miatt! A fogyasztása gondolom a Zafirában is hasonló lenne, átlag 6 liter körül, tisztán városban inkább 7. Hosszú utakon 90-nel 5-5,5 liter, autópályán, nagyobb tempónál 7-7,5. Ekkora méretű és magasságú kocsitól nem rossz... A hangja kissé nyers, de megszokható.

2013. febr. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Opel zafira
2013. febr. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 gomzoli ***** válasza:
Annyit hozzátennék, most azonban a diesel ellen, hogy ha csak leginkább rövid városi utakra használod, akkor a fűtéssel elégedetlen leszel. Télen, hidegben nagyon lassan melegszik, kell kb. 10 kilométer, míg a motor, és az utastér felmelegszik. A benzines hamarabb melegszik és fűt- ennek azonban ára van: rövid városi utakon 10 literes fogyasztás. A dieselben fagyoskodhatsz, cserébe 7 literes fogyasztással vigasztal még ilyen körülmények mellett is.
2013. febr. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A fűtés annyira nem lényeg. A munkahely meg úgyis tizenpár km-re van, addig bemelegszik.
2013. febr. 5. 10:01
 16/22 anonim ***** válasza:
Nekem 96-os opelom van isuzu diesellel, kisvárosban lakom, apámékhoz szoktam elkocsikázni, ami kb 7 km. Félutnál azért már érezhetőel langyos, de nem meleg levegőt fúj. Nálunk nincsenek lámpák, kimegyek a főutcára, és szinte megállás nélkül tudok kocsikázni, tehát szűk 10 perc az út, és azért langyosodik az utastér mire odaérek. Lehet hogy a benzines hamarább főt, de ez időben kb 5 perc előny a benzinesnek.
2013. febr. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Renault!!!



:)


Csak vicceltem,csak mert még senki nem írta.. :)



Zafíra. Figyelj,2 gyerekre és közeli munkahelyre tökéletes. Annyival nem nagyobb a Renault sem. Ha félsz is tőle,felejtsd el..

2013. febr. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
36%
OFF: Ki a rosseb pontozott le már megint, és miért?
2013. febr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki pontozgat lefelé, de megköszönném, ha inkább írásban vállalná a véleményét, mert ezzel nem segít!
2013. febr. 5. 15:04
 20/22 anonim ***** válasza:
36%
Ez személyes, valaki nem bírja a fejem, csak nem meri megmondani, inkább lepontoz. :)
2013. febr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!