Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most raktam össze simsonomon...

Most raktam össze simsonomon az új hengert (s50) nem húzom neki mert bejáratós de viszont nem nagyon van benne erő ha bejáródik jobb lesz?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 18:21
 1/9 A kérdező kommentje:
nekem még azt mondták hogy a hatvanashoz gyutást is kell állítani azt hogy állítsam be mennyire illetve ettöl lehet e gyengébb
2013. febr. 5. 18:34
 2/9 szokratesz ***** válasza:
0%
Új hengerhez lett-e új dugó gyűrű és főtengely? Most akkor 60ashengert tettél rá? Akkor mindenképp kell új főtengely is. A gyújtásállítás a simsonon nem nagy dolog. Gyerekkoromban műszerhiánymiatt addig tekergettük az alaplapot amíg azt nem éreztük, hogy most a legjobb. Persze ez elég szubjektív módszer delegalább sötétben is szét tudok szedni egy blokkot:)
2013. febr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60as hengerhez nem kell még uj fötengely csak 70estöl.
2013. febr. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 szokratesz ***** válasza:
Egy használt főtengelyre új hengert illeszteni nem tanácsos. Amire Te gondoltál az a méretezésről szól. Valóban akkora teljesítmény növelést még gond nélkül elvisel egy 50-es főtengely.
2013. febr. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80 körüli főfúvóka lehet segítene vagy valami karbi kalibrálás. hengerfejnél nem e fúj ki lehet nem húztad le rendesen vagy a kipuff nem szellőzik rendesen vagy ha 160 kilós vagy akkor szerezz be egy 90 es hengert.
2013. febr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 crx-es ***** válasza:
karbid-ba milyen fúvókák vannak menyi a torkolat átmérője hány ccm a henger
2013. febr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

60ccm

72-es főfúvóka

2013. febr. 8. 18:46
 8/9 crx-es ***** válasza:
72 fúvóka olyanról még nem hallottam és a torkolatátmérője ?
2013. febr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72 a gyári
2013. febr. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!