Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A motorosok hogyan köszönik...

A motorosok hogyan köszönik meg az autósoknak, ha elengedik őket? Integetéssel?

Figyelt kérdés
+ 1 kérdés: Azt mondta az egyik ismerősöm, hogy a motorosok (még ha nem is ismerik egymást) köszönnek egymásnak, integetéssel. Ez igaz?
2013. febr. 6. 23:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

intenek kézzel, lájkolnak egyet :D az egyenes üléspozicióban ülők jobb lábat kitartják, én inkább kézzel szoktam ezeket csinálni.

Köszöni minden motorosnak köszönök ha ismerem, ha nem. Bár nekem vannak hülyék akik nem köszönnek vissza mert mopeddel járok jelenleg 4 hónapja szereztem meg b+am kateg. jogositványt. Az igaziak vissza intenek, de nem fog tudni ha gyorsan megy, nem kell olyankor elengedni a kormányt, de amikor csak araszol és bámult mint borju az uj kapura. Chopperesek csapatostul, azok beképzeltek szerintem én chopperes akarok lenni az vagyok annak mondom magam az a stílusom kis 50cm3 mopeden is.

2015. dec. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Igen a chopperes az egy magasabb szint, az nem fog mindenkinek integetni csak aki egy szinten van vele :D :D Főleg az ilyen hatalmas túra Harleyosok (Elecrta Glide) meg Gold Wingesek... Ugyan úgy a robogósokat sem veszi motoros számba senki csak a robogós...azok intenek egymásnak, meg aki jófej, bár megfigyeltem ha nem úgy nézel ki mint egy pizzafutár, megpakolod a ribogót túrafelszereléssel, akkor téged is motorosszámba vesznek ;)
2018. nov. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!