Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motor parkolás, hol kell hol...

Motor parkolás, hol kell hol nem kell fizetni? Mélygarázsban, bevásárló központ parkolókban kell fizetni?

Figyelt kérdés

A városban ki van írva az automatákra hogy menyibe kerül a autó/motor parkolási díja, de tudtommal ingyenesnek kellene lenni-e a motor parkolásnak 2010-óta.

A másik plázában, bevásárló központban ki van írva hogy autóknak mennyibe kerül 1 óra parkolás, de motorról semmit nem írnak. Motorral be sem hajthatok oda? Vagy ha igen nem kell fizetni?


Ha járdára állok és marad 1,5m szabad hely mellettem, akkor ott mindig ingyenes a parkolás?



#motor;parkolás;mélygarázs;ingyenes;
2013. febr. 8. 13:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Motorral járdán megállhatsz, ha megvan az 1,5m.

Ne állj fizetős övezetbe autó parkolóba. Nemhiszem, hogy megbüntetnének érte, csak egyszerűen értelmetlenül foglalod a helyet, 50m-en belül találsz olyan járdát ahol kényelmesen meg tudsz állni. A mélygarázsba behajthatsz ha külön tábla nem tiltja. Bár engem rendszeresen nem érzékel a sorompó, ezért mindig odafigyelek, hogy előttem menjen valaki, és utána becsúszok...

Vannak plázák ahol a mélygarázsba nem mehetsz be hivatalosan, eddig csak a Corvin-ból küldött ki a jampi.


Lehet, hogy a mélygarázs parkoló magánterületnek minősül, és ott fizetned kell a parkolásért, de az előző trükkel ez kikerülhető.

2013. febr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!