Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jövőhéten lesz a forgalmi...

Jövőhéten lesz a forgalmi vizsgám. Hogyan nyugtassam le magam, hogy ne izguljak, ne legyek ideges a vizsga előtt és a vizsgán? Nem akarom az izgatottság és az idegesség miatt elszúrni az egészet. :/

Figyelt kérdés
Hallottam már több módszert is, pl egy fél tábla csoki + kóla, sport szelet + kóla, meg ilyen olyan nyugtató teák- gyógyszerek... De nem tudom hogy melyik lenne a legmegfelelőbb. :S Gyógyszereket nem szeretnék bevenni, mert szerintem többet árthat mint amennyit használna.
2013. febr. 10. 13:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Azért is izgulok ennyire, mert sok múlik rajta. Diákként saját erőből szedtem össze rá a pénzt, sok-sok munkával, napokat éjszakáztam hogy meg legyen a pénz rá. Most meg már 2 hónapja nincs munka sem, így ha ne tán nem sikerülne, tuti hogy halasztanom kéne az újra próbálkozást legalább egy évet. A kresz és az elsősegély is elsőre sikerült. Bízom benne hogy ez is fog, de az idegesség+ izgulás lehet hogy sokat rontani fog a teljesítményemen. ://
2013. febr. 10. 13:53
 2/4 anonim ***** válasza:

Hidd el, menni fog :D

Nem kell ide semmilyen segédeszköz, egyél igyál előtte rendesen, aludd ki magad előtte, esetleg kresz könyvben nézd át a neccesebb dolgokat. Oktatód nem mutatta a hibavonalas papírokat? Azt is érdemes átnyálazni.

2013. febr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De, van olyan papírom, már a 2. órán ide adta. Elolvastam, és úgy érzem hogy sikerülhet teljesítenem 10 hibaponton alul. De hát ugye az izgalom, meg az idegesség... :)
2013. febr. 10. 19:38
 4/4 anonim ***** válasza:
próbáld magad lenyugtatni mindenképpen. mély levegő beszéld ki a félelmedet az oktatódnak stb. én az izgalom miatt buktam. Ha nem izgultam volna tudtam volna koncentrálni és akkor átmegyek
2013. febr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!