Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Büntetik Pesten a 125ös...

Haaat kérdése:

Büntetik Pesten a 125ös motorral közlekedőket ha nincs A1-es jogsi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy alattomos gondolat jutott eszembe.

Veszek papír nélkül 125ös robogót.

Van B-s jogsim.

Elmondom miért nem csináltatok 30 000ért A1 kiegészítőt.

Mert a rendszámos 125ös csettegő az ha rendszámos, már 200 000 körül vagy fölött van.


Na ezért..inkább 120ig egy 125öst papír nélkül.

Most adom el az 50esem..az 50es nekem gyenge, erősebb dombon 30-40el gurult csak vele..szóval egy 125ös kell.


A kérdés az, hogy tényleg büntetnek ha nincs ilyen 125ös kávédarálóra jogsim?

Mert én kimondottan viccesnek tartom ha igen.


És ha igen, akkor mennyi pénzre?


Mert tegyük fel megbüntetnek...30 000-re..oké kifizetem, de mégse + 100 000 mintha ilyen robogót vettem volna.



2013. febr. 18. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne csak a büntire gondolj. Egy balesetnél mivel nincs érvényes biztosításod (hamar kiderül , hogy 50esre kötöttél vagy arra se) egyből zsebből kell fizetned a kárt plusz ha nincs kategóriára jogsid egyből te vagy a hunyó. Belemész egy A8asba és kicsit többe lesz mint egy jogsi. (ezen felül pesti rendőr se hülye, hamar megfognak) Nem kell önigazolást kitalálni, hogy miért csalsz.
2013. febr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Akkor ne csaljak....a fene megette. :D

Gyűjtök egy smartra. :D (ami gázzal megy :DDD)

2013. febr. 18. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!